Dobroměřičtí vyhráli v úvodním kole ve Spořicích, dobře si vedli i ve svém druhém utkání, prvním před vlastními diváky. Dorostencům Chomutova dali v první půli tři branky, inkasovali až minutu před půlí. I po obrátce pak domácí celek pokračoval v dobrém výkonu, polevil až ke konci.

FK Dobroměřice – FC Chomutov dorost 6:4 (3:1). Branky: 10. a 46. Maliňák, 16. Bránický, 35. Matyáš, 48. Valta, 88. Němec – 69. (PK) a 89. Jelínek, 45. Rektor, 72. Kibal (PK). ŽK: Hanzal – Suchánek, Spišák. Diváci: 50.

Po výprasku 1:10 od Ervěnic byl Krásný Dvůr v duelu s Blažimí outsiderem Proti přednímu celku I. B třídy z Blažimi ale překvapil. Po první půli domácí vedli, hosté srovnali až v závěrečné desetiminutovce Bartkem.

Krásný Dvůr - Blažim 2:2 (2:1). Branky: nezjištěno, 44. Laštovka – 9. Onduščák, 81. Bartko. Rozhodčí: Lesňák – Sitarčík, Novotný. Diváci: 60.

Lenešice berou Korona Cup se vší vážností, rozjeté Ervěnice ale o body neobraly. Po prvním poločase bylo skóre vyrovnané, pak ale hosté dali během šesti minut tři góly, což zápas rozhodlo.

Lenešice – Ervěnice-Jirkov 3:5 (1:1). Branky: 3. Nový, 60. Kincl, 89. Petříček (PK) – 30. a 80. Pěnkava, 49. Polcar, 52. Proll, 56. Hamouz. Rozhodčí: Slívko – Cvachoušek, Šrédl. Diváci: 50.

Zbývající výsledek: Černovice – Spořice 1:0 (1:0).