Dobroměřicím stačila k půltuctu branek jen první a poslední čtvrthodina zápasu. "Exner načal zápas ve 3. minutě chytrou brankou, vůbec jsme začali dobře. Holman dal druhý gól a Maliňák z penalty, která byla, ve 132. minutě třetí," začal hodnocení zápasu trenér vedoucího týmu soutěže David Holeček.

Potěšila ho i pěkná druhá trefa zkušeného Libora Maliňáka a v závěru dvě branky mladého Jakuba Čimpery, jenž skóroval v 81. a 86. minutě. "Jsem rád, že v den svých 17. narozenin dal dva góly. Kluci mu i dost nahrávali. Mám dobrý pocit z toho, že si zahráli i hráči z lavičky."

Fotbalové soutěže jsou v plném proudu.
Žiželice přijely v přeboru jen v deseti, z Výškova si odvezly dvanáct gólů

Přes jasné vítězství však Holeček nedostatky na výkonu svého mužstva našel. "Domácí se několikrát dostali do šanci, které sice brankář Petr Bouček pochytal a podržel nás, ale tak propustnou defenzivu bychom mít neměli," dodal Holeček, jenž po přestávce raději vystřídal čtrnáctigólového nejlepšího kanonýra soutěže Pavla Exnera: "Začalo to být trochu vyhrocené, měl z první půle žlutou kartu a nechtěli jsme riskovat další vyloučení. V podobném duchu se nesla i další střídání, na červené karty náchylnější kluky jsem stáhl, už jich bylo dost."

Už v sobotu přivítá dobroměřický tým Lovosice. "Už se těšíme, že si po dvou zápasech zahrajeme doma. Venkovní utkání v Mojžíři i Strupčicích jsme zvládli, teď se musíme nachystat na další," dodal Holeček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...