Zase byl u všeho důležitého dvorní střelec Dobroměřic Pavel Exner. Ve druhé minutě otevřel ve Spořicích skóre, v 64. minutě přidal druhou trefu a o pět minut později se k němu přidal parťák Jaroslav Holman se třetím zásahem. Hotovo! Dobroměřice tak nepošilhávají jen po poháru za celkové vítězství v I. A třídě, ale i po koruně krále střelců, protože Pavel Exner je už na 33 zásazích a jasně vévodí tabulce, kde na něj druhý Dominik Kruncl (Pokratice-Litoměřice) ztrácí propastných osmnáct gólů.

„Začali jsme skvěle a brzy šli do vedení. Ale musím říct, že počasí tentokrát fotbalu moc nenahrávalo. Strašný vítr, do toho déšť, nepomáhalo to moc kombinaci. Přečkali jsme také dvě akce domácích, ale nakonec jsme si tři body připsali my. Ve druhém poločase jsme už Spořice k ničemu nepustili,“ byl spokojený dobroměřický trenér David Holeček, na jehož zdraví se nepříjemné počasí podepsalo. „Nastydl jsem, onemocněl, takže lítám mezi tréninky a postelí a kurýruju se,“ dodal s úsměvem Holeček.

Nové Sedlo (tmavé dresy) v Dušníkách nestíhalo. Domů si odvezlo těžkou porážku 9:1.
PODÍVEJTE SE: 9:1! Ledová sprcha. Soupeř byl ve všem lepší, hlesl předseda

O postupu nahlas nemluví, ale všichni ví, že Dobroměřice k němu směřují. Jdou zápas od zápasu, baví je sbírat výhry. „I to je takový jeden náš cíl v sezoně vyhrávat zápasy a natahovat tu naší příjemnou šňůru neporazitelnosti,“ dodal trenér, který se svým týmem v probíhajícím ročníku ztratil pouze dva body, když jeho celek musel svou sílu ukázat v penaltovém rozstřelu. O víkendu se lídr představí v Horním Jiřetíně.