O branky se postarali Pavel Klíč, kapitán Marek Paul a zkušený Pavel Melichar. „Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Lovosice jsme k ničemu nepustili a měli převahu. Chtěl bych pochválit celý tým, zahrál opravdu dobře. Jsem rád, že jsme doma potvrdili bodový zisk z předešlého zápasu proti Dobroměřicím,“ řekl spokojený předseda klubu Jakub Černý.

Nové Sedlo je v tabulce deváté, na pátý Horní Jiřetín ztrácí tři body. Může být jarní štikou celé soutěže. „Rádi se v tabulce budeme posouvat směrem nahoru, kdo by nechtěl. Bude jedině dobře, když se nás každý bude bát,“ zasmál se Černý. „Rozhodně se ale nehoníme za postupem, to vůbec. Pokud se podíváte na naší soupisku, tak máme opravdu velký věkový průměr. Chceme, aby nás fotbal hlavně bavil. A samozřejmě naše fanoušky,“ doplnil.

Žatec (v zeleném) doma porazil Oldřichov 3:1.
FOTO, VIDEO: Žatec má veledůležité body. Doma srazil Oldřichov, lehké to nebylo

Kádr celku ze Žatecka je prošpikován opravdu velkou zkušeností fotbalistů, kteří hrávali právě v nedalekém Žatci a nebo prošli Blšany, bývalou fotbalovou baštou. „Tak nějak se to postupně nabaluje. Když jsme vyhráli okresní přebor, zase přišel někdo nový. Pak přišel postup do I.A třídy a zase jsme někoho ulovili. Hlavně tady máme dobrou partu, jsme doslova rodinný klub,“ dodal Jakub Černý.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...