Čelo tabulky je extrémně vyrovnané. Klášterec, Lenešice a Chlumčany mají shodně 36 bodů, lounská juniorka ztrácí na vedoucí trojlístek jen body tři. Jediný Klášterec vyhrál všechny domácí zápasy, a to jich stihl na podzim osm. Skóre má před vlastním publikem impozantní: 48:10. 

Venku jsou nejlepší Chlumčany, vyhrály šest zápasů z osmi. Nejhorší je naopak podbořanský Tatran, který nezískal na hřištích soupeřů ani bod. To je jedna z věcí, na které buzde muset nový tandem trenerů Olivů zapracovat. Nejelpšími střelci jsou Lukáš Krok a Milan Faltus z Klášterce. Dohromady dali 42 gólů (22 + 20). 

Nováček fotbalové I. B třídy SK HAVRAN Kryry byl příjemným oživením nejnižší krajské soutěže.
Kryry si získaly respekt. Kouč nováčka chce na jaře potvrdit, že nejde o náhodu

Černým koněm soutěže je nováček z Kryr. Čtyři vítězné zápasy ho katapultovali do lepší poloviny tabulky a to ještě musí záoas s Perštějnem před začátkem jara dohrát. "Situaci v Perštejně jsme chápali, může to potkat každý tým. Věřím, že v předehrávce jarní části formu z konce podzimu potvrdíme," řekl Roman Vobořil, trenér SK HAVRAN. 

Nejtrestanějším hráčem podzimu je štěfan Micák z TJ Sokol Údlice, jenž nasbíral 9 žlutých a jednu červenou kartu. Sedm žlutých viděli Pavel Bartko z FK Blažim, Jakub Liška z FŠ Litvínova a Luboš Koubek z TJ Sokol Lenešice.