Do Novosedlic musela dokonce přijet situaci klidnit policie. Zápas zůstal za stavu 3:4 nedohraný. Novosedlický nováček, který v B skupině I. B třídy bojuje o záchranu, dlouhou dobu šlapal vedoucím Strupčicím na paty.

Vyhrocené utkání nejprve přineslo vyloučení strupčického Ondřeje Čvančary a novosedlického Petra Janoty. Minutu poté, co Strupčice daly svůj čtvrtý gól, ruply nervy Karlíkovi. Poté, co se po druhé žluté kartě objevil v ruce rozhodčího Vlašiče červený kartónek, rozzuřený fotbalista mu ho vytrhnul a hodil s ním na zem.

"Komise tento případ řešila. Vzhledem k nedohrání utkání skončil kontumací 0:3 ve prospěch hostujícího celku. Potrestán byl hráč Karlík. Dotyčný hráč dostal stopku na dva roky a myslím, že pokutu 25 000 korun. Podle videa se jednalo o napadení rozhodčího, inzultaci. Sazba je dva roky a pokuta až sto tisíc. Disciplinárka rozhodla takto, na tom videu to vypadalo dost blbě, V gestcích klubů a hráče je, jestli se budou odvolávat," řekl sekretář UKFS.

Pavel Karlík
Novosedlický Karlík o inzultaci: Sudí dostal, co si zasloužil. Neomluvil jsem se

A řešilo se i další střetnutí. Obrnice nesehnaly dostatečný počet hráčů, zápas s Podbořany proto ani nezačal. "V neděli nám jejich sekretář volal, ať nejezdíme, že to nedají dohromady. Čekali jsme, že sportovně technická komise takto rozhodne," uvedl předseda podbořanského Tatranu Milan Kareš.

"Platí zmiňovaná kontumace. Obrnice předem ohlásily, že mančaft nedají dohromady. Prošlo to oficiální cestou prostřednictvím mailu, Uvědomili soupeře i sportovně technické komisi na svaz. STK následně navrhla disciplinární komisi kontumaci a pokutu 8 000 korun, protože se z pohledu jednalo už o druhou kontumaci v ročníku," vysvětlil Rouček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...