Na jaře lenešičtí fotbalisté vyhráli deset zápasů v řadě. Během své krasojízdy dali po jedenácti brankách Novosedlicím a Oseku, své fanoušky tak na další sezonu pořádně nemlsali. „To čtvrté místo nebylo špatné, podle mě jsme mohli mít ještě větší ambice," myslí si Tomáš Tykal, jenž patřil k nejproduktivnějším mužům výběru kouče Václava Šlégra.

Tykal říká, že Lenešice budou mít tentokrát vysoké cíle. O přední příčky se chtějí prát s týmy, které také myslí na čelo tabulky. „Tipuji tam Chlumčany a Meziboří. Ale může tam být i někdo jiný, ty nováčky neznám. Je jen na nás, jak se se soupeři popereme a jak si v soutěži povedeme. S Chlumčany je to vždy o důrazu, mám zápasy s nimi rád."

Fanynky na fotbale
POKOCHEJTE SE: Nejkrásnější fotbalové fanynky od ligy až po okres

Na celku z Lounska bylo na jaře znát, že se báječně sehrál. „Už si na hřišti rozumíme. Každý ví, co od druhého čekat. Přes léto nikdo neodešel, pár posil přišlo," informuje Tykal. I proto je před startem nového ročníku I. B třídy optimistou.

Jak už zaznělo, Lenešice trénuje Václav Šlégr. Jaký to je kouč? „Tréninky má výborné ve všech směrech. Herní i kondiční. Zábavu mu také není cizí. Jsem s ním spokojený. Navíc je to i dobrý člověk." A spokojení jsou s ním patrně i Tykalovi spoluhráči, důkazem budiž dobrá tréninková účast.

První mistrovský zápas hrají Lenešice už v sobotu od 10.30 hodin, jejich soupeřem budou Údlice.


Načítám výsledky ...