Nejprve oba celky nastřelily brankovou konstrukci – na straně domácích Kolář, za hosty pálil Sulovský. Louny vedly od 15. minuty, kdy malou domů krupského Hrubého vystihl Zícha. Vyrovnat mohli domácí hned z několika šancí, brankář Patrovský byl ale nepřekonatelný, a tak úvodní půle, která byla poměrně vyrovnaná, skončila těsnou výhrou Loun. Zákroky Patrovského se později ukázaly jako klíčový moment utkání.

Druhý poločas už byl v režii mužstva trenéra Zdeňka Kudely. Soukup parádně naservíroval míč Zíchovi – 0:2. O Chvíli později se blýskl parádním přímým kopem Trup – 0:3. Výhru Loun pečetil z penalty opět Vojtěch Trup. Výhra hostů mohla být ještě vyšší, ve druhém poločase ale promarnili několik dobrých příležitostí ke skórování.

TJ Krupka – FK SEKO Louny 0:4 (0:1). Branky: 15. a 61. Zícha, 64. a 75. (PK) Trup. Rozhodčí: Kloub – Holec, Dvorský. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Louny: Patrovský – Kočí, Vokurka, Suchý, Fiřt – Trup (85. Pergl), Pospíšil, Soukup, Sulovský, Zícha (86. Kubiska) – Grund (76. Myšák).