V sobotu dopoledne rozjedou jarní část sezony Kryry se Spartakem Perštejn. Dohrávka 15. kola se bude hrát od 10.15 na umělce v Klášterci nad Ohří.

V přípravě kryrská parta sehrála osm zápasů. Bilance v nich mají pět výher, dvě remízy a jedna porážka. Nejvyšší vítězství, a to se Sokolem Měcholupy, bylo 8:0.

Momentka je z květnového střetnutí Blažim - Lenešice (v zelených dresech).
Blažim přišla o nejlepšího střelce... Bartko neodolal lasu z krajského přeboru

„Máme relativně mladý tým, spousta kluků v dospělé kategorii hraje krajskou soutěž poprvé, takže se sbírají zkušenosti, zároveň se hraje většinou líbivý fotbal,“ řekl v rozhovoru pro Deník trenér úspěšné party Roman Vobořil s tím, že podzimní část sezony nelze hodnotit jinak, než kladně. „Jsme tým i mimo hřiště no a v neposlední řadě, až na nějaké výpadky, máme i solidní výsledky.“

Letošní zimní příprava byla podle trenéra vzhledem k širokému kádru a pracovní vytíženosti většiny hráčů spíše zaměřena na přípravné zápasy. „Vyplnily všechny únorové víkendy plus jeden víkend v lednu. Tréninky v týdnu probíhaly v menším počtu, proto se o víkendech hráli dva přípravné zápasy, aby byli všichni dostatečně vytížení. Celkově bych zimní přípravu hodnotil ze dvou hledisek," uvedl kouč pro klubový facebook.

Prvním soupeřem Chlumčan v jarní části sezony bude Litvínov (v černožlutém).
Bez posil, ale s oporami a ambicemi. Chlumčany chtějí na špičce tabulky zlobit

„Z hlediska fyzické přípravy nebyl naplněný plán z důvodu časté absence hráčů kvůli zaměstnáni, zranění atd., a nebylo se na soustředěni. Z druhého hlediska, které nám ukázalo některé věci, které jsme si chtěli vyzkoušet v přípravných zápasech, a tím i sbírání zkušeností, z tohoto hlediska bych zimní přípravu hodnotil pozitivně. Jestli jsme se dobře připravili, to nám ukáže jarní část sezony," dodal Vobořil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...