„Já mám ze sezony smíšené pocity. Chtěli jsme soutěž vyhrát a vybojovat si postup do I. A třídy. Bohužel to tak zatím nevypadá. Máme osm bodů ztrátu na první místo a to by musel Klášterec hodně zaváhat,“ uvědomuje si lenešický brankář Štěpán Ježek. Před kláštereckým soupeřem má respekt. „Hodně posílili, mají nového trenéra. Přišli tam kluci jako Peťa Mirga, Schettlík. Je tam zkrátka kvalita, která se projevuje,“ vidí Ježek. „Teď s nimi hrajeme, tak se uvidí a kdybychom je porazili, tak by to určitě bylo lepší. Vidím to celkem jako rozhodující zápas.“

Kde hledat příčinu, že jeho Lenešice nejsou v tabulce výše?

Momentka je ze zápasu I. B třídy Klášterec - Kryry.
Kam za fotbalem: Derby i tahák ve třetí lize, šlágry v nižších soutěžích

„Máme horké hlavy, zbytečně sbíráme červené karty a kvůli tomu pak stojí naši dobří hráči x zápasů a to pak nejde. Bohužel nemáme tak široký kádr, abychom je nahradili. Horké hlavy nás stojí body. Víme, že chceme vyhrát, pracují nervy a když se nám to nedaří, tak máme rudo před očima,“ vysvětluje vytáhlý fotbalista, jinak odchovanec mosteckého Baníku.

„Na druhou stranu musím říct, že jsem v Lenešicích moc spokojený. Osobně jsem se tam zlepšil, hodně dělá, že chytám pravidelně. Jsem opravdu moc spokojený, nemám jediné záporné slovo proti Lenešicím,“ usmívá se gólman.