„Tyhle zápasy proti klubům hrajícím o záchranu nejsou nikdy jednoduché. Soupeřům jde o hodně, hrají o hodně, s nasazením, a to vše se potvrdilo i nyní v Strupčicích. Těžký zápas jsme očekávali,“ vrátil se k víkendové výhře 2:1 (0:1) předseda hostujícího celku Jakub Černý.

Nové Sedlo muselo vývoj zápasu i skóre otáčet. Domácí totiž dostal do vedení po půlhodiny hry René Rada. „Víte, jak to v takových zápasech bývá… Byli jsme lepší, měli šance na pět gólů, ale jediný gól dal z jedné z mála šancí soupeř… Třebaže jsme byli i po přestávce lepší, a podle mého jsme vyhráli naprosto zaslouženě, tak jsme se na výhru dost nadřeli.“

„Ještě v prvním poločase to z naší strany sneslo nějaké měřítko, měli jsme tam i šance, ale ve druhé půli už jsme víceméně bránili. Pak soupeř udeřil v krátkém čase dvěma góly a zápas otočil,“ mrzelo strupčického trenéra Luďka Pěnkavu.

Hosté si schovali góly až do poslední dvacetiminutovky. V 71. minutě vyrovnal devátou brankou v sezoně kanonýr Josef Baiter, o sedm minut později přidal druhou a rozhodující trefu Jakub Sitár – ta jeho byla celkově sedmá. „V závěru jsme se o náskok trochu strachovali, ale dobře to dopadlo,“ dodal Černý.

„My jsme bohužel přišli pro zranění o dva klíčové hráče, takové naše fotbalové klenoty, ale rozhodně nic nebalíme. Náskok soupeřů před námi není nikterak velký a teď nás čekají důležité zápasy s celkem před námi, kde chceme uspět,“ řekl Pěnkava.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...