V Lenešicích mužstvu z Teplicka při absenci několika hráčů základní sestavy ani nezbylo nic jiného než zápas postavit na tuhé defenzivě. „Našim cílem bylo nedostat deset gólů, jako se nám to stalo v posledním kole minulé sezony, kdy jsme tam prohráli 0:11," tvrdí bezelstně předseda oseckého klubu Patrik Váňa. Ten byl hrdinou svého týmu, když právě on v 90. minutě srovnal na 1:1, poslal zápas do rozstřelu a tam Osek bral bonusový bod.

„Jednu standardku jsme neubránili a soupeř srovnal. Nic jiného neměli, jen tuhle šanci, jednu střelu a gól,“ kroutil hlavou lenešický místopředseda Tomáš Čáka.

Na snímku z utkání v Liberci stojí zleva: Tomáš Vejvoda, Anička Wiedová, Aneta Šťastná, Lucka Rodová, Eva Černá, Nela Havrdová, Jaroslav Havrda. Klečí zleva: Julča Wiedová, Barča Karasová, Anička Vejvodová a Kačka Rodová.
Skvělé žatecké volejbalistky. Budou bojovat o postup do extraligy!

„Penalty byly jen díky tomu, že nás neskutečně podržel brankář Průša. I celá obrana hrála strašně obětavě. Je zajímavé, že body máme ze zápasů s celky z vršku tabulky. Ukazuje se, že když zvolíme dobrou taktiku, pravda, hnusnou a nepopulární, tak jsme schopni hrát s každým. Ale musíme bodovat hlavně doma a s těmi týmy, které jsou okolo nás," ví Váňa.

Lenešičtí přikyvují. „Soupeř zápas odbránil, pro oko diváka to nebylo nic hezkého. Pro nás z toho plyne poučení, že některé situace prostě nemůžeme vypustit. I týmy ze spodku tabulky je dokážou potrestat. Teď nás čekají silné Kryry, tam už věřím, že se bude hrát fotbal,“ doplnil lenešický Čáka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...