Skvěle se v týmu zabydluje největší posila, 21letý útočník Pavel Klíč, jenž se v zápase proti Málkovu uvedl čtyřmi góly za 32 minut. V minulé sezoně nasázel v krajském přeboru v dresu žateckého Slavoje parádních 20 branek a vysloužil si angažmá v divizních Lounech. Nyní se však přesunul do Nového Sedla.

Vydatné tréninkové jednotky při pobytu ve Spořicích v jeho dresu absolvoval i on. "Těsně před zahájením kempu jsme měli naplánované po cestě utkání v Kryrech," přiblížil dění posledních dnů předseda TJ Nové Sedlo Jakub Černý.

David Holeček, trenér FK Dobroměřice. Foto: se souhlasem D. Holečka
Dobroměřice získaly srdcaře a bojovníka. Opory zůstaly, naskočili dorostenci

Střetnutí skončilo divokou remízou 5:5, třebaže SK Havran vedl v poločase 4:2. V dalším střetnutí, které se hrálo v Jirkově, Nové Sedlo porazilo jiného účastníka I. B třídy SK Málkov 7:1 (3:0). Za vítěze vedle čtyř tref zmiňovaného Klíče skórovali ještě Sitár, Krejčík a Kohout.

Přípravu zahájilo Nové Sedlo, které už další nové akvizice neočekává, před třemi týdny. "Skoro jako ligové kluby, tak to musí být," uvedl nedávno s úsměvem na tváři Černý. Dalšími soupeři pak budou Nové Strašecí nebo juniorka Ústí nad Labem. Pikantní bude i start do mistrovského jara, kdy v sobota 9. března zavítá Nové Sedlo ke šlágru kola na hřiště lídra tabulky z Dobroměřic.

Nové Sedlo (v černém) zahájilo přípravu v půlce ledna a už se chystá na soustředění. Momentka je z listopadového zápasu v Děčíně.