Přitom pro Perštejn začal domácí zápas s Louny B růžově, když už po šesti minutách hry otevřel skóre Michal Salák. Pak ovšem přišla dramatická gólová pauza a prosazovat se začali hosté. Ovšem až po obrátce stran. V 54. minutě srovnal Marek Dubský, o dvacet minut později dostal hosty do vedení Jakub Černý a pět minut před koncem zvedl na 3:1 pro hosty Kryštof Jelínek. Domácím už na drama nezbyl prostor a až v nastaveném čase snižoval David Filinger.

„Začátek zápasu nám bohužel nevyšel, brzy jsme inkasovali hodně lacinou branku, která s námi zamávala a od toho se vyvíjela půlka utkání,“ popsal lounský trenér Vojtěch Trup. Jak už bylo zmíněno jeho tým chytil dech ve druhé pětačtyřicetiminutovce.

„Kluci byli agresivnější a zaslouženě jsme po krásné střele Marka Dubského srovnali. Do vedení nás dostal Jakub Černý a po krásně sehrané akci přidal třetí gól Kryštof Jelínek. Pro nás jsou to důležité body. Kluci během druhého poločasu ukázali charakter a šli si za vítězstvím,“ dodal Trup.

Perštejn vyšel naprázdno, ale dýchá se mu lépe. Soupeře před sebou má na dohled. „Cílem jara je samozřejmě záchrana,“ vyjádřil se zkušený špílmachr Perštejna David Filinger.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...