Jeden ze šlágrů víkendu naplnil očekávání. Lev z Neštěmic, který minule doma sestřelil 7:0 Jílové, opět vystrčil drápky. Žatecká parta pokračuje v podzimním hledání, z kterého ji zatím nedostal ani nový trenér Karel Chlad.

"Je jasný, že musíme zvládnout sobotní zápas na hřišti poslední Krupky. Víme, že se i ona zvedá, teď bodovala, ale pokud tam neuspějeme, bude naše situace kritická," řekl zkoušený kouč Slavoje.

Chlad vedl tým ve druhém střetnutí. Co mu ukázal?

Černčický záložník Filip Ondráček. Foto: se souhlasem autora, archiv FO
Fífa dal pět fíků. U stánku musel platit panáky. Vesnická klasika, říká Ondráček

"Měli jsem trošku smůly, nebo šlo o neumění. Tři góly jsme si dali vlastně samy. V závěru první půle náš brankář špatně vyhodil a místo toho, aby vykopl a šlo se do šaten za stavu 0:0, tak jsme inkasoval. V našem rozpoložení se ta branka na nás podepsala a třebaže nás srazila, dokázali jsme v druhém poločase vyrovnat. Když už jsme byli v mírném tlaku, udělali jsme druhou chybu, nahráli hostujícímu hráči do běhu a ten únikem zvýšil na 1:2. Ukázalo se, že je mužstvo psychicky dole, pak jsme dostali další branky a ani nedokázali využít toho, že měly Neštěmice střídání v bráně," dodal Chlad.

Podle něj se na výkonech Slavoje projevují absence a zranění hráčů. "Je nás málo, navíc děláme chyby, což nám logicky nenahrává. Bude to těžké, ale musíme se soustředit na zápas v Krupce," dodal žatecký kouč.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...