Klášterec před startem sezony ohlásil rychlý návrat do I. A třídy odkud naposledy spadl, roztočil kola a soupeře bil jako kombajn obilné klasy. Teď hlásí první jarní porážku. V poslední domácím duelu s Lenešicemi Klášterečtí padli 1:3. Hattrickem se na tom podílel kanonýr Tomáš Tykal, když za 19 minut hry dal dvě branky a komplet gólů zformoval v 73. minutě. Za kláštereckého lídra jen kosmeticky upravoval Jakub Chvojka.

„Přišlo mi, že tentokrát neměli hráči do zápasu tolik chuti jako v minulých střetnutích, chybělo nám tam více nasazení. Navíc nám chyběl gólový Lukáš Krok a všechny branky, které jsme dostali, byly takové laciné. Ale nevadí, ta porážka jednou na jaře přijít musela. Rozebrali jsme si to v kabině a jedeme dál. Teď nás čekají na rozehrání poslední Rašovice. Věřím, že urveme body a budeme pokračovat v úspěšném jaru,“ řekl klášterecký asistent Michal Hádek.

Fotbalisté Holedeče (červené dresy) doma podlehli Tuchořicím 0:3.
FOTO, VIDEO: Na jaře to je velká bída. Diváci ale Holedeč neopouštějí

To samozřejmě v Lenešicích vládla příjemná nálada. Tykal se spoluhráčům postaral o „příděl bílkovin“.

„Jsme za vítězství samozřejmě moc rádi. Byla to taková satisfakce za derby s Louny, které jsme prohráli. Tam nám hodně nepřál rozhodčí. Tentokrát nám to proti Klášterci vyšlo, ale musím říct, že druhý poločas jsme už odbránili, ale tři body se počítají. Kluci dostanou masovou svačinku, mají to rádi. Bude to nějaká houska s trhaným masem,“ prozradil lenešický místopředseda Tomáš Čáka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...