Držíte se spoluhráči nějaké rituály před zápasem nebo po zápase? Prozradíte, jaký máte týmový pokřik, ať už před zápasem, nebo po něm, když se vyhraje?
Žádné rituály nedržíme… Každý se na zápas připravuje, jak je zvyklý. Vlastně jeden možná máme: všichni ti, kdo před zápasem nekouří cigáro, vyčítají těm, co kouří, že se na ně dlouho čeká (usmívá se).

Máte nějaký oblíbený klub, se kterým rádi hrajete, protože víte, že ho pravidelně porážíte? A naopak je klub, se kterým neradi hrajete?
Budu mluvit za sebe - Tuchořice! Je to derby, vždy se na něj těšíme. Mají dobrý tým. Celou sezonu brečí, že jich chodí málo, ale na nás jich je vždycky jen dvacet (usmívá se). Všichni se mezi sebou známe… Je to zápas, na který se těší všichni. Kdo vyhraje, je na konci a druhému se může posmívat.

Jak byste v mužstvu oslavili postup do vyšší soutěže? Byl by to pořádný mejdan? A jak by to vypadalo, kdybyste sestoupili?
To se musí zažít, nejde to popsat slovy. Tady se chlastá první liga, bereme si sem jen posily, které umějí pít (usmívá se). A kdybychom sestoupili, chlastali bychom podle mě ještě víc, protože bychom si řekli, že je potřeba pořádně stmelit partu (usmívá se).

Který klub z vyšších soutěží byste rádi pozvali na své hřiště? Jak by to dopadlo?
Půlka by ráda pozvala Spartu, druhá půlka Slavii… Jen Martin Bednář by chtěl Plzeň, ale je tu sám viktorián, takže v kabině nemá šanci. Spartu bychom porazili, to je jasné. Ta teď hraje tak na naší úrovni (usmívá se). Se Slavií bychom to měli těžší. Ale kdybychom byli v plné sestavě, tak by měli problémy (usmívá se)

Ondřej Holl