Na zisku tří bodů se naposledy podíleli čtyři střelci. Proboštovského soupeře načal ve 23. minutě Petr Klinec. Na další branky si diváci museli počkat až do druhého poločasu. V 55. minutě udeřil Hassman, čtyři minuty po něm Kadlec a čtyřku branek Slavoje dotáhl v 62. minutě Klíma. Hosté je kosmeticky upravovali v 72. minutě Kalabzou.

„Zasloužené tři body pro nás. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a vytvořili si několik stoprocentních šancí, které bohužel nebyly proměněny a proto bylo skóre po prvním poločase pouze 1:0,“ hodnotil žatecký kouč Jan Hyneš, který se snaží v jarní části svůj soubor dostat z nebezpečného pásma sestupu.

I. B třída: Osek (tmavé dresy) - Chlumčany
FOTO: Chlumčany překvapivě padly v Oseku. Do branky musel jejich trenér

„Každý zápas si vytvoříme několik vyložených šancí, které neproměníme a soupeř nás pak trestá z jediné šance. Dnes tomu bylo ale jinak, protože jsme ve druhé půli další příležitosti proměnili a mohli být ke konci zápasu v klidu. Asi poprvé za celé jaro. Musíme v těchto výkonech pokračovat i v dalších zápasech, neboť soupeři okolo nás stále bodují a my jim nemůžeme odskočit. Teď nás čeká anglický týden, kde se utkáme v obou případech s mosteckým béčkem. Opět těžký soupeř, ale musíme zase zabojovat a získat nějaké body,“ dodal žatecký kouč.

Ten se svou družinou zažil anglický týden nedávno a dařilo se mu v něm. Nejdříve totiž v pohárové soutěži vyřadil Černovice a hned v nadcházejícím víkendu složil Černovice podruhé. Teď je tu stejný případ s juniorkou Mostu. Bude žatecká parta opět úspěšná?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...