Žatec je v tabulce momentálně jedenáctý, mostecká juniorka třetí. Zápas se dohraje v režii příslušné svazové komise. Podle všeho skončí kontumací 3:0 pro domácí tým.

Důvody, proč Slavoj nenastoupí, jsou následující. "Máme sedm regulérně zraněných, kteří mají i lékařské zprávy, jeden hráč je třeba po operaci, další má svalové zranění. Počítat nemůžeme s Pavlem Hassmanem, který má ještě stop za vyloučení ze zápasu s Modlany. Další dva kluci nemohou být k dispozici, protože mají šichty, které už si nemohou prohodit. To je deset lidí mimo. Další tři kluci odjeli na dovolenou, to bylo dlouho dopředu dané, mají to v rámci studia pod záštitou školy a já jim to zakázat nemohl," řekl kouč.

Z nastalé situace radost nemá, ale reálné řešení v podstatě neměla. "Nemůžeme si pomoci ani béčkem. Někdo říkal, ať hrajeme s dorostem, ale i tam máme málo hráčů, v mladším i starším se dohromady točí šestnáct lidí. Vesměs jde o ročníky 2007. Nemá smysl, aby jsme jim fotbal znechutili. Zápas se dohraje u disciplínárky. Ano, počítáme s tím, že prohrajeme kontumačně. Není mi to milé, ale tak to prostě je a já s tím nic nenadělám," dodal Zelinka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...