Slavoj podlehl dorostu Viktorie Žižkov 0:2, Chomutovu U19 2:4 a pražskému Tempu 1:3. Naopak porazil 4:0 Rakovník a naposledy o víkendu na vlastní umělce desátý celek I. A třídy Ervěnice/Jirkov 6:5. "Hodně gólů jsme dali, ale i dostali," vrátil se k dosud poslední prověrce po podzimu čtrnáctého celku tabulky nejvyšší krajské soutěže kouč Hyneš.

Co vám dal utkání ukázalo?
Abych řekl pravdu, tak jsem v tomto utkání byl nejvíc naštvaný. Kluci si přišli jen zaběhat, asi si mysleli, že se soupeř, který hraje o soutěž níže a museli jsme mu půjčovat našeho brankáře, porazí sám. Kazili jsme přihrávky, bylo tam hodně nepřesností. Možná se na nás podepsal i čtvrteční zápas s chomutovským dorostem, který nás také nějaké síly stál.

A ani vás nebylo moc…
I s dorostenci se nás sešlo jedenáct, na střídání jsem neměl nikoho, když měli někteří kluci zdravotní problém, museli dohrávat se sebezapřením.

Lounská tenistka Karolína Plíšková má formu. Foto: www.tenisovysvet.cz.
Plíšková se skvěle rozjela i v Dubaji. Číňanku porazila za 79 minut

Proč vás bylo tak málo?
Trápí nás marodka, šest hráčů je zraněných. Jeden je už po operaci kolena, druhý na ni čeká, jestli na ni půjde, třetí má zraněný kotník. Pak jsou tam tři menší zranění, doufám, že se kluci budou pomalu vracet, start jara se blíží. Někteří hráči navíc byli v práci.

Jinak příprava probíhá podle plánu?
Ano. Trénujeme pravidelně, na některých hráčích už bylo vidět, že toho mají dost. Dal jsem jim volno, aby si odpočinuli a měli čas na regeneraci.

Fotbalové kluby z Liberecka se neshodnou v otázce připojení dvou klubů z Děčínska - Vilémova a Šluknova.
Unikátní přehled: Vilémov a Šluknov do jiného kraje? Řada týmů s tím nesouhlasí

Jaká střetnutí vás ještě před zahájením krajského přeboru v 16. kole v Ústí nad Labem čekají?
V neděli přijedou Mariánské Lázně, hrát se od pěti bude na naší umělce. Jde o vedoucí celek divizní skupiny A, očekávám, že nám ten zápas hodně ukáže. V generálce nás v sobotu 2. března od 11.00 čekají Kralupy nad Vltavou.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...