Smutnit ale rozhodně nemusel. Jeho tým, hrající čtvrtou okresní třídu, rozstřílel TJ Sokol Srbeč 10:0. On se na ní podílel čtyřmi góly a stal se Osobností Deníku. Branky nasázel v rozmezí 7. až 30. minuty. "A mohlo to být ještě lepší, ale další dvě šance jsem nevyužil. Jinak nám první zápas vyšel, třebaže nám asi čtyři hráči chyběli, tak jsme ho zvládli. Hosté od stavu pět nebo šest nula odpadli a ten výsledek asi odpovídá. Chtěli jsme dobře začít, a to se myslím povedlo."

Je z Kryr, k fotbalu ho přivedl hlavně jeho děda. "Ten mě od čtyř let vozil na každý trénink, zápas, turnaj. Tím bych mu chtěl moc poděkovat," upřímně říká v rozhovoru pro Deník.

Jaké tedy ty začátky byly? "S fotbalem sem začal v Kryrech, v mladší přípravce si mě po jednom turnaji všimnul trenér z Blšan. Tam jsem hrál do dorostu, pak sem se vrátil zpátky do Kryr," rekapituluje kariéru fotbalista, jenž brouzdal trávníky zejména v I. A a I. B třídě, zahrál si například za Podbořany, ale nyní je jeho štací FK Petrohrad, klub z Rakovnicka: "V Kryrech mám rodinu, v Petrohradě známé. Kvůli zdraví a pracovnímu vytížení jsem na trénování neměl čas, něco nabral, tady jsem ale spokojen. V Petrohradě je super parta, každý zná každého, a to je základ. Právě kvůli této partě jsem tam, kde jsem."

Petrohrad by rád čeřil horní patra tabulky. "Táhneme za jeden provaz, myslím, že můžeme hrát kolem třetího místa. Jsou tady kluci, kteří mají zkušenosti z vyšších soutěží. Záleží, jak nám do zápasů zasáhnou prázdniny, dovolené. V neděli od půl druhé hostíme Roztoky B. V prvním kole prohrály s Kounovem, kterému jsme v minulé sezoně dali asi patnáct branek. Uvidíme," dodává Míček, jehož vzorem byl slávistický útočník Stanislav Tecl: "Ale postupem času fandím těm klukům, kteří tam jsou zrovna v tu dobu."


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...