„Když vedete o dva góly, mělo by se to udržet. Je to škoda, je nám jasné, jaká situace v boji o postup je. Asi nám už půjde jen o udržení druhého místa, protože Kryry už tolik bodů neztratí. Doplatili jsme na chyby, které pramenily ze špatné komunikace,“ řekl černčický předseda Jan Musil.

Podle jeho slov bylo pro vývoj okresního přeboru klíčové, kdy Kryry odskočily na pětibodový rozdíl. "Od té chvíle to už je pro nás složité. Nyní se musíme připravit na sobotní zápas na hřišti posledního Krásného Dvora, nesmíme nic podcenit a vyhrát," uvedl Musil. Odpadlík tabulky o víkendu nestačil na Vrbno (2:7).

Nejvyšším výsledkem kola ale byla výhra 7:0, když první Kryry porazily i díky hattricku Josefa Kohouta Tuchořice. "Dnes se nám zápas povedl, i když byla pasáž, kdy soupeř držel míč víc na svých kopačkách. Podařila se nám hned první akce z křídla s následnou přihrávkou před branku. Jsem rád, že hned tato akce skončila gólem. Ta určila, jak budeme sebevědomí při zakončení dalších akcí. Následné příležitosti jsme už dokázali využívat. Skóre sice mohlo být vyšší, ale jsem spokojení," uvedl David Hájek, asistent trenéra SK Havran Kryry.

Vedoucí mužstvo má nyní zmiňovaný sedmibodový náskok. "Ale musíme se připravit na další zápas, protože dobře víme, že ještě není konec," dodal Hájek, jehož tým čeká v sobotu odpoledne Holedeč.

Právě tento tým nedopřál vítězné oslavy 100 let klubu a zároveň otevření nového stadionu v Postoloprtech. FK Holedeč vyhrál před 400 diváky 3:2. "Přesto patří všem od postoloprtských mažoretek, které byly báječné a zpestřily program oslav, až oi Horsta Siegla a jeho Sigiteamu, jenž obsadil mančaft opravdu fotbalovými osobnostmi v čele s Láďou Vízkem, velký dík," uvedl Leoš Svoboda, předseda FK Postoloprty.

Dobroměřická rezerva porazila SK Cítoliby 3:2, rozhodl autor hattricku Petr Bouček, jenž nastřílel tři branky za poločas a zastoupil spoluhráče Eduarda Bránického, s 28 góly nejlepšího střelce okresního přeboru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...