"Před sezonou jsme si říkali, že by bylo fajn být nahoře, ideálně po podzimu první, což se nám podařilo, a tak můžeme být s první polovinou soutěže a naplněním hlavního cíle spokojení," řekl Jan Musil, předseda vedoucího celku tabulky SK Černčice.

Tým pravidelně trénuje, chodí na umělku do Loun a má tradiční zimní přátelské zápasy. "Plánovali jsme dokonce i soustředění, ale klukům se moc nechtělo, a tak bude zimní příprava probíhat v domácích podmínkách, případně ve zmiňovaných Lounech či Postoloprtech."

Lounská tenistka Karolína Plíšková hraje ve velké formě.
Plíšková odvrátila třináct brejkbolů. V Dubaji jí čeká třetí tenistka světa

Posilou by mohl být Josef Uldrich. "Je to náš hráč, odchovanec, který byl v Lounech a nyní se vrací. Velké změny v podstatě neplánujeme a nikoho jsme nesháněli. Věříme, že i s aktuálním kádrem můžeme navázat na úspěšný podzim."

Černčice sice přezimují první, avšak postupovými ambicemi se netají ani dobroměřická rezerva, která ztrácí pouhé tři body. Třetí v tabulce jsou ambiciózní Buškovice, které ztrácejí bodů šest. V minulé sezoně se černčická parta přetahovala o první příčku s Kryry, které nakonec I. B třídy vybojovaly.

Lenešice (v modrém) vedení nad favorizovaným Proboštovem neudržely a v přípravném utkání prohrály.
FOTO, VIDEO: Lenešice senzační náskok 3:0 nad Proboštovem neudržely. Dobrý test

"Snad vedení v tabulce tentokrát udržíme, chceme navázat na výkony v podobném duchu, v jakém jsme hráli na podzim. Největším soupeřem bude podle mě dobroměřická juniorka, která tam má šikovné kluky a navíc se může posílit z A mužstva," dodal Musil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...