Zaujala rovněž teprve třetí sezonní porážka už jistě postupujících prvních Kryry, které podlehly doma FK Kozly 1:4. Druhé Černčice porazily Holedeč 10:0, boj sousedů z tabulky Dobroměřice B – Buškovice skončil divokou remízou 6:6 (2:3). Na obou stranách se blýskl jeden hráč hattrickem. V dresu domácích Eduard Bránický, s 37 góly nejlepší střelec soutěže, na straně hostů se třikrát trefil Josef Kohout.

Událostí byl zápas, který se neodehrál. "Zprostředkovaně víme, že mají v Cítolibech asi nějaké potíže, ale mohli dát vědět alespoň dopředu. Čekali tu hráči, trenéři, diváci. Nakonec jsme si dali takovou tréninkovou jednotku. Příští zápas budeme hrát v neděli v Kozlech, kde mají po suchu popraskané hřiště," uvedl Vápeník, rovněž vedoucí výškovského mužstva, v tabulce aktuálně třetího celku.

Dobroměřický kanonýr Eduard Bránický opět potvrdil, že je kanonýr.
Fotbal není priorita, ale cíl splnil. Bránický zaútočí na metu 40 gólů v sezoně

Milan Skula, člen výboru SK Cítoliby, na facebookovém profilu SK Cítoliby official poslední květnový den zveřejnil. "Ve funkci člena výboru Sportovního klubu Cítoliby jsem aktivně působil přes tři roky. V tuto chvíli konstatuji, že veškerá moje upozornění, návrhy nápravných opatření a zavedení postupů vedoucích k vyšší transparentnosti, nebyly řadou členů výboru SK Cítoliby brány na zřetel a naopak se staly prvotním impulzem k názorové roztříštěnosti a zdrojem současných problémů nejen ve vedení klubu," napsal Skula.

Překvapilo domácí klopýtnují SK Havran Kryry. Všechny branky padly v první půli, na jejím konci byl vyloučen Petr Toth. "Z dnešního zápasu musím ocenit hlavně soupeře, který byl velice slušný a předvedl rychlý, dravý fotbal. My jsme trochu promíchali sestavu a první poločas se nám vůbec nepovedl. Výkon některých hráčů nerbyl stoprocentní, možná chyběla i motivace. Vše ale bereme jako do dalších zápasů a do vyšší soutěže," uvedl trenér poražených Roman Vobořil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...