Opět se stal Kanonýrem Deníku na Lounsku a nebýt zdravotních potíží, mohl překonat i průměr dvou branek na zápas. "Čtyři zápasy jsem teď vynechal, měl jsem potíže se zadním stehenním svalem, nechodím ani za A mužstvo. Nemám čas tolik trénovat, respektive všechno je to o prioritách," ví ofenzivní eso Dobroměřic B, jenž se zajímá o zdravý životní styl, výživu a fitness. Fotbal u něj už není na prvním místě, čas se mu ale snaží věnovat alespoň o víkendech.

Jeho oblíbeným hráčem je norský bombarďák Erling Haaland, hvězda Manchesteru City. V Krásném Dvoře se podobně, třebaže na nižší úrovni, prosazoval i Bránický. V úvodní čtvrthodině se trefil dvakrát, další dvě branky přidal v dalším průběhu střetnutí. "Hrálo se nám dobře. Náš hlavní trenér nemohl být k dispozici, tak ho zastoupil asistent a jinak kouč dorostenců Oliver Kvapil, který je mladý, namotivovaný, snažil se nás vyhecovat i nás, a tak se nám povedl už ten začátek. Úkolem bylo dát rychlý gól a v klidu dohrát, což se nám povedlo."

Přes vysokou výhru ocenil i výkon soupeře, posledního celku tabulky. "Oni nehrají špatný fotbal, mají tam šikovné kluky, akorát jim chybí větší disciplína, chování na hřišti."

Na derby doubledeckerem. Tak cestoval fotbalový Chomutov do Loun.
Stylově pro body. Fotbalisté Chomutova jeli do Loun dvoupatrovým busem

Tabulku střelců vede v okresním přeboru o osm gólů před tuchořickým Dominikem Veitem. "Jsem rád, že se mi střelecky daří, věřím, že to první místo uhájím. Do konce zbývají tři zápasy, pokud dám dva góly za zápas a zaokrouhlím to na 40, tak budu rád. To bych mohl dát."

Další střelecké zápisy tedy bude moci už v sobotním domácím utkání proti Buškovicím, výkop bude v 17.00. K dispozici už by měl být i kompletní realizační kádr, včetně hlavního kouče. "Buškovice? To je soused v tabulce. Také tam mají šikovné hráče. U nich nám zápas nevyšel, nechci se vymlouvat na hřiště, ale oni jsou na něj nějakým způsobem zvyklí, a nám se tam dobře nehraje. Teď je máme doma a já věřím, že navážeme na vítězství a na té úspěšné vlně zůstaneme až do konce sezony."

Dobroměřická rezerva může závěr jarní části sezony dohrávat v klidu, je čtvrtá a na třetí Výškov ztrácí jen dva body. "Spokojení být můžeme, ale nejsme. Každý rok víme, že máme na to, být první, ale teď jsou první a už jistí postupující Kryry. Jediný mančaft, který je dokázal dvakrát v sezoně porazit, to jsme byli my. Porazili jsme je u nich i u nás. Myslím si, že jsme se o postup mohli trošku více poprat," dodal Bránický.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...