Vimr se mezi uchazeče o prestižní zářez zapsal na podzim, kdy ve dvou duelech dal sedm branek. I poté pilně se celkem pravidelně trefoval. V předposledním kole dal hattrick na hřišti Kozlů a stvrdil tak své prvenství.

„Kdyby se nezranil dobroměřický Eda Bránický, tak by mě určitě překonal. A abych řekl pravdu, tak já ty statistiky začal sledovat až na konci soutěže. Kdybych si mohl vybrat, tak bych titul střelce vyměnil za to, abychom v Cítolibech zůstali pohromadě," říká.

Cítoliby, osm celek tabulky okresního přeboru, totiž po celou sezonu bojoval s řadou zranění. „Kdyby tomu tak nebylo, sezona mohla dopadnout lépe," soudí obávaný forvard, jehož vzorem je fotbal v produkci Barcelony. „Ta jejich tiki taka se mi líbí už léta. Mým vzorem je dlouho hlavně Jesus Navas."

Není bez zajímavosti, že Vimr měl fotbal jako doplňkový sport, odmalička se totiž věnoval především hokeji. Osmnáct let oblékal dres Slovanu Louny, nakoukl i do Mostu.

V souvislosti s příjmením cítolibské hvězdy vás určitě napadne profláklé spojení „Vimr dal gól". Je nabíledni, že při gólové explozi sympatického fotbalisty bylo v kabině často používané. „´Jo, to slýchám už od malička. Teď se tomu rád zasměju. Mnohem horší je, když ty góly nedávám."


Načítám tabulku ...