„Zápas v Cítolibech nám soupeř zjednodušil, už na hřiště vcházel se slovy, že prohrál. I tak jsme se v koncovce trápili a předvedli výkon na půl plynu. Hodně jednoduché vítězství a pro diváka ne moc koukatelný výkon. Doufám, že v posledních kolech budeme předvádět lepší fotbal,“ uvedl trenér lídra Roman Vobořil.

Z diváckého zájmu byl šlágrem nedělní duel Holedeč - Tuchořice 1:5 (0:1), který sledovalo 220 fanoušků. "Tady chodí normálně hodně diváky, tentokrát přijeli i naši příznivci a vytvořili super atmosféru," chválil kulisu zápasu hostující trenér Radek Richter.

Byl rád, že se jeho tým prvně na jaře sešel kompletní. "My jsme se konečně v sezoně sešli v plné palbě, je fakt, že oba týmy měly šance, ale řekl bych, že jsme byli lepší a vyhráli zaslouženě. Snad na povedený výkon v závěrečných zápasech navážeme a jaro dohrajeme v pohodě," doplnil kouč v tabulce šestých Tuchořic.

Zrodily se i dva vysoké výsledky Vrbno - Žiželice 8:1 (7:0) a Krásný Dvůr - Dobroměřice B 0:7 (0:4). Za dobroměřickou rezervu se hned čtyřikrát střelecky prosadil kanonýr Eduard Bránický a s celkově 34 góly potvrdil pozici nejlepšího střelce okresního přeboru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...