Domácí chtějí udržet top pozice, hosté vylepšit postavení na opačném pólu tabulky. "Bude pro nás důležité, aby se nám poslední podzimní zápasy povedly," řekl předseda druhého celku tabulky Miloslav Gross.

Lipenec je v B skupině třetí okresní třídy na Lounsku s bilancí sedm výher a dvě porážky v tabulce druhý, jen bod za vedoucím Lubencem. S pouhými patnácti inkasovanými brankami se pyšní nejlepší obranou v soutěži.

"Zatím jsme s průběhem sezony opravdu spokojeni. Poslední dva zápasy podzimu sehrajeme doma, ten první už v sobotu od 11.00," zve na duel druhého s předposledním celkem tabulky šéf Lipence. Soupeři jsou podle jeho slov hratelní, nicméně podceňovat rozhodně nikoho nechce.

Zatím poslední herní test mužstvo zvládlo s noblesou, třebaže s Domoušicemi brzy prohrávalo, do poločasu otočilo na 5:1 a a ve druhém čtyři branky přidalo. Hvězdou zápasu byl Milan Macháček, autor sedmi gólů. "Je to šikovný fotbalista, na tuhle soutěž nadstandardní hráč. Je šikovný na míči, umí vystřelit, skórovat. Dva nádherné góly dal z přímáků, paráda," chválil druhého nejlepšího střelce soutěže Gross.

Lipenec v utkání dominoval. "Domoušice si skládaly mužstvo za pochodu. My jsme hodně omladili, jsem rád, že jdeme výkonnostně nahoru. Mohli jsme dát i více branek, ale prostřídali jsme, aby se na hřiště dostali i další kluci. Pokud poslední dva zápasy podzimu zvládneme, můžeme se o postup do okresního přeboru poprat," dodal předseda TJ Sokol Lipenec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...