Okresní přebor - 9. kolo

Žiželice - Kozly 2:0 (0:0)
Branky: 76. Tamchyna, 90+2. Švejda
Rozhodčí: Šnídl - Feciškanin (N), Veselý (N). ŽK: 2:2. Diváci: 30

Výškov - Staňkovice 0:0
Rozhodčí: Bláha - Svoboda (N), Merkl (N). ŽK: 1:1. Diváci: 30

Panenský Týnec - Peruc 1:0 (0:0)
Branka: 67. Mazan
Rozhodčí: Vysočanský - Henzl (N), Laube (N). ŽK: 1:4. Diváci: 80

Dobroměřice B - Slavětín 8:0 (2:0)
Branky: 8., 42. a 64. Hendrych, 52. a 84. Havelka, 67. Veselák, 69. Kratochvíl (vlastní), 74. J. Sainer
Rozhodčí: Černý - Šilhavý (N), Zelenka (N). ŽK: 0:0. Diváci: 70

Cítoliby - Vrbno 9:0 (4:0)
Branky: 43., 45., 51., 57. a 81. Maier, 22., 74. a 85. Müller, 26. Wagner
Rozhodčí: Šebetka - Bláha (N), Šubrt (N). ŽK: 2:3. ČK: 80. Kabela 70. Kavka, 80. Šubrt. Diváci: 100

Černčice B - Libčeves 4:2 (1:1)
Branky: 31. a 72. (PK) Hrnčíř, 57. Vokurka, 76. Čáslavka - 23. Oppenauer, 88. Kušnír
Rozhodčí: Bechynský - Musil (N), Bečvář (N). ŽK: 1:2. Diváci: 60

III. okresní třída - 9. kolo

Ročov - Buškovice 3:1 (1:0)
Branky: 10. a 83. Francl, 70. Lipták - 57. Werner
Rozhodčí: Janouš - Lapka (N), Král (N). ŽK: 0:2. Diváci: 100

Pátek - Cítoliby B 1:2 (1:2)
Branky: 7. Starý - 13. Pokorný, 38. Škoda
Rozhodčí: Bechynský - Zeman (N), Bartl (N). ŽK: 1:1. Diváci: 30

Holedeč - Koštice 1:0 (1:0)
Branka: 87. Adam
Rozhodčí: Šnídl - Bizík (N), Železný (N). ŽK: 0:0. Diváci: 50

Líšťany - Vroutek B 2:5 (1:4)
Branky: 44. a 70. Horváth - 43. a 58. Klíč, 9. Kukla, 19. Imrišek, 37. Pelikán
Rozhodčí: Černý - Šedivý (N), Junk (N). ŽK: 0:0. Diváci: 30

Chlumčany B - Lubenec 2:12 (1:9)
Branky: 20. Klema, 60. Paul - 1., 7. a 8. Lukáš Štětina, 25., 27. a 30. Jiří Štětina, 31. a 33. Kříž, 43. a 44. Ledvina, 50. Sivák, 55. Kuchár
Rozhodčí: Šebetka - Vágner (N), Polena (N). ŽK: 0:0. Diváci: 50

Chožov - Hlubany 3:5 (3:3)
Branky: 14. a 28. J. Koubek, 13. P. Koubek - 31. a 48. Krupička, 41. a 69. Kudláček, 11. Fridrich
Rozhodčí: Spišák - Venuš (N), Čech (N). ŽK: 3:6. Diváci: 30

IV. okresní třída - 9. kolo

Bezděkov - Nepomyšl 5:0 (2:0)
Branky: 30. a 54. Svoboda, 2. Kacz, 61. Oračko, 73. Smetana
Rozhodčí: Spišák - Vacura (N), Lucký (N). ŽK: 1:0. Diváci: 20

Měcholupy - Hříškov 2:1 (1:1)
Branky: 31. Král, 68. Štainc - 31. Švehla
Rozhodčí: Janouš - Posel (N), Kaša (N). ŽK: 0:0. Diváci: 30

Lenešice B - Lipenec 2:2 (2:0)
Branky: 20. Sadílek, 26. Tomek - 50. Chormý, 60. Jurčák
Rozhodčí: Hora - Kaiser (N), Naxer (N). ŽK: 2:0. Diváci: 44

Zeměchy - Lišany 2:2 (0:0)
Branky: 64. a 80. Wagner - 47. Brener, 60. Hořejší
Rozhodčí: Jetenský - Červíček (N), Rabas (N). ŽK: 0:2. Diváci: 80

Fotbalové tabulky

Okresní fotbal v číslech

Kanonýr víkendu:
Jan Maier (Cítoliby) dal Vrbnu pět branek! Parádní počin se podařil Lukáši Štětinovi (Lubenec). V Chlumčanech dal gól v 1., 7. a 8. minutě! Hattrick tak nasázel za velmi krátkou dobu.

Pan nula:
Čisté konto tentokrát vychytali: Tomáš Večeře (Žíželice), Tomáš Jaroš (Výškov), Kamil Kuchař (Staňkovice), Michal Zelinger (Panenský Týnec), Petr Bouček (Dobroměřice B), Milan Skula (Cítoliby), Vlastimil Kopřiva (Holedeč), Zbyněk Šimčík (Bezděkov)

Tabulka střelců okresního přeboru:
15 - Jan Hendrych (Dobroměřice B), 13 - Jan Maier (Cítoliby), 9 - Vít Sailer (Vrbno), 8 - Jiří Oppenauer (Libčeves), Lukáš Müller (Cítoliby), 7 - Ladislav Horváth (Slavětín), Michal Majer (Peruc), Zdeněk Kušnír (Libčeves)

Žluté karty (okresní přebor):
7 - Tomáš Čermák (Peruc), 5 - Dominik Kabele (Cítoliby), 4 - Gustav Müller (Kozly), Lukáš Müller (Cítoliby), Marek Malecký (Výškov), Pavel Štěrba (Libčeves)

Tabulka střelců III. okresní třídy:
18 - Jaroslav Francl (Ročov), 10 - Jan Škoda (Cítoliby B), Patrik Werner (Buškovice), 9 - Jan Kukla (Vroutek B), Slavomír Kudláček (Hlubany), 8 - Jaroslav Kuchár (Lubenec), 7 - Jiří Hocký (Ročov)

Žluté karty (III. třída):
4 - Slavomír Kudláček (Hlubany), 3 - Patrik Werner (Buškovice), Miroslav Kašpar (Chlumčany B), Martin Beneš, Jiří Štětina (oba Lubenec), Jiří Krupička (Hlubany)

Tabulka střelců IV. okresní třídy:
11 - Jiří Jurčák (Lipenec), 10 - Dominik Charvát, Aleš Sadílek (oba Lenešice B), 9 - Vladimír Kozánek (oba Lipenec), 8 - Pavel Chromý (Lipenec)

Žluté karty (IV třída):
4 - Antonín Svoboda (Bezděkov), 3 - Jiří Krupička (Nepomyšl), Jaroslav Buben (Měcholupy), Bronislav Kříž, Jiří Pastyřík (oba Hříškov), Daniel Bizík (Bezděkov), Tomáš Kabourek (Hříškov), Kamil Kacz (Bezděkov)

Návštěva kola:
100 diváků se shodně přišlo podívat na zápasy Cítoliby - Vrbno a Ročov - Buškovice.

(oh)