Okresní přebor - 11. kolo

Cítoliby - Libčeves 2:2 (2:0)
Branky: 3. Maier, 23. Wagner - 56. Holý, 68. Ulrych
Rozhodčí: Vysočanský - Janouš, Rubeš (N). ŽK: 1:2. ČK: 23. Kušnír (L). Diváci: 50

Žiželice - Peruc 1:0 (1:0)
Branka: 34. Švejda
Rozhodčí: Bláha - Fleciškanin (N), Laube (N). ŽK: 1:1. Diváci: 50

Staňkovice - Kozly 2:3 (0:2)
Branky: 64. Vrána, 70. Veit - 2. Jenč, 29. Zelenka, 89. Bandry
Rozhodčí: Janouš - Vysočanský, Veselý (N). ŽK: 1:3. ČK: 27. Kropáč 27. Szkorupa. Diváci: 70

Výškov - Vrbno 1:0 (1:0)
Branka: 25. Walter
Rozhodčí: Janouš - Vápeník (N), Šubr (N). ŽK: 0:0. Diváci: 50

Černčice B - Slavětín 1:2 (0:1)
Branky: 73. Hrnčíř - 41. Neuman, 69. Koubek
Rozhodčí: Bechynský - Hrnčíř (N), Hrazdíra (N). ŽK: 1:2. Diváci: 80

Panenský Týnec - Dobroměřice B 0:2 (0:1)
Branky: 44. Havelka, 90. Sainer
Rozhodčí: Spišák - Henzl (N), Šilhavý (N). ŽK: 1:1. Diváci: 45

III. třída - 11. kolo

Koštice - Buškovice 0:4 (0:1)
Branky: 27., 62. a 68. Werner, 54. Umlauf
Rozhodčí: Bechynský - Železný (N), Krupička (N). ŽK: 1:2. Diváci: 30

Chožov - Lubenec 2:5 (1:3)
Branky: 26. Kačírek, 66. Kučerský - 50. (PK) a 70. Kuchár, 30. Ryk, 33. Ledvina, 42. Štětina
Rozhodčí: Šnídl - Venuš (N), Korf (N). ŽK: 0:0. Diváci: 20

Holedeč - Cítoliby B nehráno

Ročov - Vroutek B 8:1 (3:0)
Branky: 35., 43. a 87. Lavička, 46., 52. a 68. Francl, 5. Jamnický, 49. Drexler
Rozhodčí: Bechynský - Lapka (N), Junk (N). ŽK: 2:1. Diváci: 40

Pátek - Hlubany 2:1 (1:1)
Branky: 12. Ševčík, 60. Suchý - 10. Kudláček
Rozhodčí: Spišák - Zeman (N), Helus (N). ŽK: 5:5. Diváci: 30

Líšťany - Chlumčany B 2:2 (2:2)
Branky: 13. Maté, 26. Feri - 13. Francl, 16. Paul
Rozhodčí: Jetenský - Čapek (N), Vágner (N). ŽK: 1:2. Diváci: 50

Zbývá dohrát:
Cítoliby B - Líšťany (10. 11. od 14)

IV. třída - dohrávka 1. kola

Bezděkov - Hříškov 2:1 (1:1)
Branky: 31. Kacz. 55. Oračko - 2. Kabourek
Rozhodčí: Jetenský - Krabec (N), Kabourek (N). ŽK: 1:1. Diváci: 50

Fotbalové tabulky

Okresní fotbal v číslech

Kanonýr víkendu: 
Na hattrick v posledním podzimním dějství dosáhli Patrik Werner (Buškovice), Josef Lavička a Jaroslav Francl (oba Ročov)

Pan nula: 
Čisté konto vychytali: Tomáš Večeře (Žiželice), Martin Kurucz (Výškov), Petr Bouček (Dobroměřice B) a Ondřej Šmida (Buškovice).

Tabulka střelců okresního přeboru:
16 - Jan Hendrych (Dobroměřice B), 13 - Jan Maier (Cítoliby), 10 - Michal Majer (Peruc), 9 - Vít Sailer (Vrbno), Jiří Oppenauer (Libčeves), 8 - Gustav Müller (Kozly), Lukáš Müller (Cítoliby), 7 - Michal Kropáč (Staňkovice), Ladislav Horváth (Slavětín), Zdeněk Kušnír (Libčeves). 

Žluté karty (okresní přebor):
7 - Tomáš Čermák (Peruc), 5 - Dominik Kabele (Cítoliby), Gustav Müller (Kozly), Pavel Štěrba (Libčeves). 

Červené karty (okresní přebor): 
2 - Martin Kavka (Vrbno)

Tabulka střelců III. třídy:
22 - Jaroslav Francl (Ročov), 16 - Slavomír Kudláček (Hlubany), 13 - Patrik Werner (Buškovice), Jan Škoda (Cítoliby B), 11 - Jaroslav Kuchár (Lubenec), 9 - Jan Kukla (Vroutek B), Josef Lavička (Ročov), 8 - Silvester Horváth (Líšťany).

Žluté karty (III. třída): 
5 - Jiří Krupička (Hlubany), 4 - Slavomír Kudláček (Hlubany), Patrik Werner (Buškovice), Jiří Štětina (Lubenec), 3 - Miroslav Kašpar (Chlumčany B), Martin Beneš (Lubenec), Richard Feri, Patrik Čoveja (oba Líšťany), Tomáš Starý (Pátek).

Tabulka střelců IV. třídy:
12 - Jiří Jurčák (Lipenec), 11 - Aleš Sadílek, 10 - Dominik Charvát (oba Lenešice B), 9 - Vladimír Kozánek (oba Lipenec), Pavel Chromý (oba Lipenec).

Žluté karty(IV třída):
4 - Antonín Svoboda, Daniel Bizík (oba Bezděkov), Tomáš Kabourek (Hříškov), Jaroslav Buben (Měcholupy), 3 - Jiří Krupička (Nepomyšl), Bronislav Kříž, Jiří Pastyřík (oba Hříškov), Kamil Kacz (Bezděkov). 

Návštěva kola:
Nejvíc diváků zhlédlo zápas Černčice B Slavětín, podle zápisu jich bylo 80. 

 (oh)