Právě nedělní zápasy obou těchto týmů z čela tabulky byly hodně sledované.

FK Dobroměřice B – FK Louny B 1:2 (0:2)

Na malé „derby“ se přišlo podívat 195 diváků, což je více než na nedělní divizní utkání Loun s Českou Lípou. Hosté si již v prvním poločase vypracovali dvoubrankové vedení. Autory dvou hezkých gólů byli Střelec a Hnátek. Obrana Loun nedovolila ohrozit Pokorného v brance. Ten kapituloval až dvě minuty před koncem utkání, když jej z penalty překonal Lazarik.

SK Černčice – TJ Vrbno nad Lesy 5:1 (2:1)

Nečekaně vyrovnaný první poločas byl k vidění na hřišti lídra soutěže. Domácí šli do vedení gólem Houdy, ale hosté Majerem srovnali. Černčický Smola však za pár minut vrátil domácím jednogólový náskok. Druhá půle přinesla hodně nedovolených zákroků a hra ztratila spád. Hosté se snažili o vyrovnání, ale paradoxně inkasovali dvě rychlé branky v rozmezí 4 minut. Jejích autory byl opět Houda a Radovský. Pak již hosté odpadli a v poslední minutě po přímém kopu zkompletoval hattrick Houda.

Baník Buškovice – FK Kozly 2:0 (1:0)

Branky: Verner a Filip.

Sokol Pátek – TJ Žíželice 2:1 (1:1)

Branky: Okénka a Švejda vlastní – Tamchyna.

FK Postoloprty – Havran Kryry 2:1 (2:1)

Branky: A. Fridrych 2x – Grzywacz.

FK Výškov – AC Libčeves 6:0 (1:0)

Branky: Černý 4x, Dufek, Andrlík.

SK Cítoliby – Sokol Tuchořice 3:0 (1:0)

Branky: Podaný, Šmejc vlastní, Kitler.

Příští kolo přinese v sobotu 16. října od 16 hodin atraktivní duel prvního se druhým celkem tabulky. B tým Loun přivítá na svém hřišti dosud neporažené Černčice.

Jaroslav Tošner