Lídr tabulky mohl zůstat i po polovině podzimní části sezony suverénní, stoprocentní, avšak hosté dvěma góly v posledních šesti minutách před dvěma stovkami fanoušků v Černčicích srovnal - v 84. minutě se trefil Pavel Csonka, v 89. minutě Marcel Grund.

"Áčko by se chtělo dostat do I. B třídy, béčko chce podávat co nejlepší výsledky," řekl v rozhovoru Deníku černčický střelec Jakub Nipauer, jenž nastupuje za oba černčické výběry. V 6. kole 3. třídy se minulý víkend v neděli podílel jednou brankou na výhře juniorky v Chožově.

Okresní přebor nabídl nejvíce branek a zároveň nejvyšší výhru 8. kola v sobotním střetnutí Cítoliby - Žiželice, kde domácí vyhráli 8:1. "V zápase dvou posledních celků jsme byli od začátku lepší a byla jen otázka času, kdy a kolikrát se prosadíme. Navíc si myslím, že nejsme tým, který by měl hrát chvost soutěže," řekl čtyřgólový domácí snajpr Martin Vimr.

Tři a sedm zápasů... Podbořanští fotbalisté znají tresty za „Rašovice“. Momentka je ze zápasu Louny B – Podbořany 0:2.
Známe tresty za tři vyloučení. Podbořanský kapitán vyfasoval flastr jako hrom

Kanonýrům nově vládne buškovický Milan Hrbik, jenž přispěl dvěma góly v duelu v Měcholupech k výhře 3:1, zatímco dosavadní lídr dobroměřický Eduard Bránický tentokrát neskóroval. Hrbík má 13 přesných zásahů, Bránický zástává na dvanácti a nejlepší střelec víkendu Vimr se díky čtyřem trefám (celkově jich zaznamenal šest) posunul mezi kanonýry na sedmé místo.

V nadcházejícím 9. kole jedou v jeho šlágru v sobotu odpoledne vedoucí Černčice na hřiště pátých Postoloprt. A jak si povedou Cítoliby, skokan posledního kola, rovněž v sobotu od 16.00? "Do dalšího zápasu jsem optimistou, navíc skončilo období dovolených, a tak jsem přesvědčen, že tabulkou budeme stoupat," dodal Vimr, jehož tým čeká venku Holedeč.