V minulé sezoně dlouho drželi krok s nakonec do I. B třídy postupujícím celkem z Kryr, ještě před týdnem patřili do trojlístku klubů, které měly v lounském fotbalovém okresním přeboru plný počet bodů. To už po víkendu o Buškovicích a Kozlech neplatí. Baník hrál totiž ve Vrbně 3:3, Kozly doma nestačily na Holedeč (1:2).

"Nám nahrálo, že se Cítoliby moc nesešly, asi i proto z toho bylo naše vysoké venkovní vítězství 6:1," uvedl Musil, jehož tým dostal už ve 2. minutě do vedení Josef Hrnčíř, jenž v 26. a 47. dokonal hattrick. Druhá půle už byla jednoznačná.

Černčice vyhrály na úvod 2:1 ve Vroutku, následně porazily doma Tuchořice 5:2 a pak následovaly už zmiňované Cítoliby. "Před sezonou jsme si řekli, že by bylo ideální prvních pět zápasů vyhrát, zatím se to daří, ale už nedělní zápas od 17.00 s Měcholupy bude náročný a ti silní soupeři nás teprve čekají," nepodléhá přehnané euforii předseda.

Podle něj bude k favoritům na postup patřit dobroměřická rezerva, která po dalším hattricku v sezoně už osmigólového nejlepšího střelce soutěže, vyhrála 6:3 v Tuchořicích. "Kozly získaly nějaké kluky z Mostu, z I. B třídy je tady Vroutek, který prvně o víkendu vyhrál. My jsme tam začínali, vyhráli u nich 2:1, ale poločas se hrálo na jednu branku a kdyby se nám podařilo dávat šance, tak jsme mohli vyhrát 5:1 nebo 6:1," uvedl Musil.

Nečekaně se nedaří Výškovu, který je po porážce 2:4 v Mecholupech, bez bodu poslední.

V plném proudu jsou i obě skupiny okresní třetí třídy. Po druhé přesvědčivé výhře vede ve skupině A Hříškov, který porazil Koštice 9:1, chlumčanská rezerva vyhrála 8:2 ve Slavětíně. Ve skupině B porazil Ročov celek Domoušic 11:0. Hned sedmi góly se na nedělní kanonádě podílel Jaroslav Francl.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...