"Abych řekl pravdu, tak to byl spíš takový zápas na plichtu, ale k nám se přiklonilo trošku víc štěstí. Výhry nad celkem z popředí tabulky si vážíme. Je pravda, že mi proti těm ze shora hrajeme líp než proti nakopávačům ze spodku," uvedl trenér vítězů.

Tuchořice jsou nyní sedmé, uzavírají lepší polovinu tabulky, ale od třetího místa je dělí jen čtyři body. "Teď jedeme v sobotu do Černčic, uvidíme. Sezonu chceme hlavně v klidu dohrát, zahrají si mladí kluci, nasbírají zkušenosti."

Šlágr kola pátého s prvním Holedeč - Kryry 1:5 před 130 diváky hosté zvládli a míří za postupem do I. B třídy. "Dnešní zápas bych z našeho pohledu zařadil mezi ty lepší. Na zkušený tým soupeře jsme byli dobře připraveni a přesně nám vyšlo, co jsme si plánovali," řekl Roman Vobořil, trenér vedoucího celku tabulky SK HAVRAN Kryry.

Jaká tedy byla taktika? "Drželi jsme balon a dali rychle první gól. Až do závěrečného hvizdu jsme hráli disciplinovaně, soupeře až na jednu šanci do ničeho nepustili a zaslouženě vyhráli," dodal kouč.

Druhé Černčice stejným výsledkem 5:1 porazily podle očekávání poslední Krásný Dvůr. Důležitou výhru vybojovaly v záchranářském boji Postoloprty, které vyhrály 3:2 na hřišti předposledního Sokolu Pátek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...