Dobře vyladěný orchestr zkušeně řídí Martin Vimr, jenž dal ve dvou kolech sedm gólů a rázem patří mezi top střelce v soutěži.

Vimr dal gól! Hlasatel mohl toho spojení zopakovat za poslední dvě soboty skutečně hned v sedmi případech. Při žiželické devastaci čtyřikrát, naposledy po hattricku třikrát, skóroval v 55. minutě, v 80. z penalty a ještě čtyři minuty před koncem. Paráda!

"Čtyři góly v jednom zápase jsem nedal už dávno, naposledy ještě v dresu Domoušic," listuje v paměti s tím, že rekord má v mládežnických soutěžích. "Přesně si to nepamatuji, ale padalo to tam hodně."

Poslední představení byla parádní. "V zápase dvou posledních celků jsme byli proti Žiželicím od začátku lepší a byla jen otázka času, kdy a kolikrát se prosadíme. Holedeč jsme zvládli, myslím si, že nejsme tým, který by měl hrát chvost soutěže," říká 36letý kanonýr.

Cítoliby zvládly i Holedeč. "Jen nás dlouho trápila koncovka. Soupeře jsme celý zápas téměř k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli. Pokladník už si mne ruce, využil jsem statického soupeře a vsítil svůj třetrí góll, takže jsem se sankci opet nevyhnul."

OPět mohl dát branky čtyři. "Za stavu 3:0 jsme kopali v pořadí druhou penaltu, kterou jsem přenechal parťákovi v útoku, aby se chytil… Nevyšlo to, střela šla do břevna,.  

Momentka je z jednoho ze zápasů Černčice - Dobroměřice.
Přeboru vládne kvartet, boom Cítolib. Lídr z Černčic jede k hitu do Postoloprt

Kde tedy Vimr vidí svůj tým v aktuální sezoně? "Myslím si, že máme na to, abychom hráli klidný střed. Jen je zapotřebí, aby se nám vyhýbala zranění."

Okresní přebor podle Vimra kvalitu má. "Každý může porazit každého, jen bych asi vyzdvihl Černčice a rezervu Dobroměřic," konstatoval snajpr, jenž kariéru nastartoval v pěti letech v Lokomotivě Louny. Potom rozdával fotbalovou radost v dresech Domoušic, Černčic a Chlumčanech.

Velké fotbalové sny nikdy neměl a ani nemá. "Když ale zdraví vydrží, budu hrát fotbal, jak to jen půjde," dodal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...