„První přípravu jsme sehráli proti Blažimi, bylo to spíše na rozehrání. Vyhráli jsme 12:1,“ popisuje první herní test postoloprtský předseda klubu a zároveň hráč Daniel Zíbrt.

Postoloprtští fotbalisté začali s přípravou v polovině července, po nabírání fyzičky přicházejí teď na řadu herní testy. „Generálku sehrajeme s týmem Loun šestnáctého srpna v rámci poháru. Den předtím, patnáctého, hrajeme s Údlicemi. Na týden předtím ještě hledáme soupeře, tento víkend hrajeme také oba dva dny, jedním ze soupeřů jsou Kozly,“ vyjmenovává soupeře Zíbrt.

Do nadcházející sezony by měl vést v I.A třídě fotbalisty Postoloprt Aleš Fridrich. „Chceme hrát určitě v tabulce nahoře,“ prozrazuje cíle na blížící se sezonu Zíbrt.

A jak skládají v Postoloprtech kádr? Změny nejsou tradičně žádné nebo jen minimální. „Kádr by měl zůstat pohromadě, nikdo zatím neodchází, otazník visí jen nad Papežíkem, kterého testují v Lounech. Ani nikoho nehledáme. Chceme opět spoléhat na odchovance, věříme, že dorostenci opět ukáží, že na to mají,“ dodal pro Deník Daniel Zíbrt.

Postoloprty čeká ostrý vstup do I.A třídy 23. srpna. Doma přivítají L. Chomutov B.