Skupina B

Kozly – Bezděkov 2:1 po PK (1:0)

Až v pátém zápase sezony uhrály Kozly první body. Proti Bezděkovu domácí vedli, ve 42. se trefil Jan Vorel, po přestávce v 73. srovnával Čanek. V penaltovém rozstřelu ale byly Kozly šťastnější. V sezoně se ale zatím trápí, nastupují bez zkušeného exligisty Radka Diveckého a dosud měly Kozly jen čtyři prohry. Jejich fanoušci doufají, že ke dvěma bodům ze zápasu proti Bezděkovu brzy přibudou další.

Skupina C

Žatec B – Tuchořice 3:1 (0:0)

V souboji dvou týmů, které zatím neprožívají dobrou sezonu, se nakonec radovali žatečtí fotbalisté, vybojovali proti Tuchořícím vůbec první body. Skore otevřel až v 54. tuchořický Pavel Procházka, v 57. vyrovnával Drazinský, v 69. poslal do vedení Žatec Tatár. Třetí branku Žatce dal tuchořický Plánička v 80. minutě. O čtyři hráče A týmu posílená rezerva Žatce má v tabulce první tři body, předtím třikrát prohrála. Tuchořice mají také tři body, na kontě mají shodně jako Žatec jednu výhru a tři porážky. Týmy se krčí na jedenácté, respektive dvanácté příčce.

Kryry – Braňany 3:2 (2:1)

První se trefil už v 8. minutě domácí Petr Míček, Braňany srovnaly v 17. Balínem. Do vedení šly Kryry znovu ve 22. po trefě Svídy, pojistka přišla v 79. od Nítka. Hosté už jen korigovali v 90. minutě. Kryry jsou po pěti zápasech nejlépe postaveným týmem z okresu Louny v divizi, patří jim třetí příčka za dvanáct bodů.

Kopisty – Nové Sedlo 3:0 (1:0)

Střelci Nového Sedla v tomto zápase selhali, neprosadil se ani jinak velmi produktivní Loos. Za Kopisty skorovali Hotový, Vágner a Hoffmann. Nové Sedlo má odehrané čtyři zápasy, na kontě má dvě výhry a dvě prohry a prozatím je osmé.

Vroutek – Černovice 4:3 po PK (2:1)

První se radovali domácí, ve 14. mířil přesně Pelikán. V 18. minutě srovnal Král, Vroutek ale zase hned odpověděl ve 26. Pavelkou. Vyrovnal v 61. minutě Rohla. Závěr zápasu byl ve Vroutku pořádně napínavý, v 86. hostující Hvozda poslal hosty poprvé do vedení, v 93. ale vyrovnal Klasna. V penaltách nakonec bod navíc vybojoval Vroutek, který je v tabulce pátý.