Z poloviny byly úspěšné týmy z okresu Louny v jedenáctém kole fotbalové I.A třídy. Tři body si připsaly Dobroměřice, v jejichž dresu předvedl střelecký koncert Holeček, a rezerva Loun.

Naopak bez bodu zůstaly Domoušice, které navíc dohrávaly v devíti, a Podbořany, jež nestačily na druhé Údlice.

Dobroměřice – Bř. Chomutov 6:2 (5:2)

Účet zápasu otevřel v 10. minutě domácí Šebek, hosté ale ve 12. rychle srovnali zásluhou Špicara. Pak ale přišlo skvělé představení domácího Davida Holečka, když se trefil čtyřikrát v rozmezí šestnácti minut – skoroval ve 20., 21., 22. a 36. minutě.

Hosté už jen snížili ve 30. minutě zásluhou Svobody, domácí přidali v 76. pojistku, přesně mířil Harthan. Dobroměřice jsou po jedenácti odehraných zápasech v tabulce nejlépe postaveným týmem z regionu, patří jim průběžná čtvrtá příčka. Osmkrát slavili fotbalisté z Dobroměřic výhru, jen třikrát prohráli.

Klášterec – Louny B 1:4 (0:1)

Páté jsou v tabulce I.A třídy Louny B, mají sedm výher a čtyři prohry. Tu sedmou si připsali fotbalisté lounské rezervy právě v Klášterci. Jako první se trefil ve 38. Tomáš Kyncl v dresu hostů, další branky pak padaly až ve druhé půli. V 50. minutě vyrovnal Kolář, o devět minut později ale vrátil vedení na stranu Loun Patrik Zomer. V závěru Klášterec ve snaze vyrovnat otevřel hru a hosté trestali. V 88. přidal druhou trefu Kyncl, v 89. se radoval Jan Jantoš.

Podbořany – Údlice 1:4 (0:2)

V 11. minutě poslal Údlice do vedení Hakl, ve 25., 51. a 63. zvýšil už na 0:4 hostující Čížkovský. Čestný úspěch proti druhému celku I.A třídy zaznamenal v 71. domácí Vignát. Podbořany jsou aktuálně v tabulce jedenácté, prozatím čtyřikrát zvítězily a sedmkrát prohrály.

Domoušice – Ledvice 1:3 (1:3)

Domácí fotbalisté vůbec nezvládli začátek zápasu. V 1. minutě se trefil hostující Novák, v 15. Vlasák a v 17. Zavřel. Domácí pak už jen ve 23. minutě snižovali zásluhou Faltuse, branky pak už v tomto duelu nepadaly. K vidění ale byly ještě dvě červené karty, obě na domácí straně. V 78. skončil předčasně Bartko, v 83. Faltus, oba po druhé žluté, v obou případech hrála roli kritika rozhodčího. Domoušice jsou sedmé.