Dalším kolem pokračovala také I.B třída. Ze tří bodů se radovali fotbalisté Žatce B, Nového Sedla a Kryr. Ztrátu naopak hlásí z Kozly a Vroutek.

Černiv – Kozly 5:3 (4:2)

Hosté sice vedli po brance Hemiše z 20. minuty, pak ale Černiv zásluhou Prágla a dvakrát Lubase otočila. Za Kozly se trefil ještě ve 39. Papcun a v 56. Vorel, domácí ale také přidali další dvě branky, a tak se nakonec mohli radovat z výhry 5:3. Kozly zůstávají v tabulce předposlední.

Vroutek – Kryry 1:4 (1:1)

V derby potvrdili hosté roli favorita, v tabulce patří Kryrům druhé místo, domácím sedmé. Skore sice otevřel domácí Kukla v 15. minutě, pak už se ale radovali jen hosté z Kryr. Ve 27. a 48. byl úspěšný Svída, v 76. Míček a v 84. Marek Břečka.

Tuchořice – Braňany 4:2 (2:2)

Už ve 3. minutě byl úspěšný domácí Valenta, v 11. přidal druhý úspěch Tuchořic Smékal. Hosté sice zásluhou Váni a vlastního gólu Tuchořic srovnali, poslední slovo si ale opět vzali domácí. V 65. se z pokutového kopu trefil opět Smékal a skore uzavřel v 91. minutě Kašík. Hosté dohrávali utkání v devíti, v 55. a 70. minutě viděli jejich dva hráči červenou kartu.

Žatec B – LoKo Chomutov B 2:1

Diváci viděli dva pokutové kopy, po jednom na obou stranách, oba jejich exekutoři proměnili. V 10. se z penalty trefil žatecký Havelka, ve 37. hostující Vondráček. Utkání rozhodl v 51. žatecký Kozlík, Slavoj B je aktuálně desátý v tabulce I.B třídy.

N. Sedlo – Perštejn 2:1 (1:1)

Hosté skorovali jako první, v 10. se trefil Hyský, pak ale dvakrát udeřili domácí. Ve 14. Krupička a v 80. rozhodl Kačenák. K vidění byly také dvě červené karty, v 88. minutě po ostrých zákrocích mimo hru potrestal sudí domácího Hona a hostujícího Holého.