Louny vybojovaly v Úvalech bod navíc v rozstřelu

Úvaly - Poslední celek divize se díky dvoubodové výhře bodově dotáhl na předposlední Litvínov.

3.5.2016

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

Čtyři branky v první půli, naopak žádnou ve druhé. A navrch penaltový rozstřel. To všechno viděli diváci divizního utkání Úval proti posledním Lounům, které byly nakonec šťastnějším týmem a vezou si domů dva body.

Po klidné úvodní dvacetiminutovce, ve které se oba týmy „přetahovaly" o balon, ale diváci branky neviděli, bylo naopak velmi rušno v té druhé.
Vedení se ujali domácí, ve 24. minutě se trefil Pejša.

Rychlé vyrovnání

Louny, jejichž fanoušci sice ještě sní o záchraně divize, po několika zbytečných ztrátách ale vědí, že to bude už hodně hodně těžká práce, ale vyrovnaly už po dvou minutách. Úspěšný byl Marek Říha. O chvilku později se situace opakovala. Na 2:1 zvýšil pro domácí ve 32. minutě Lukáš Marek, za Louny opět srovnával ve 43. Michal Macháček.
Do šaten se tak šlo za stavu 2:2 a šance obou týmů byly zcela otevřené.

Jenže ve druhé části obrany předčily útoky, nikdo už recept na vstřelení branky nenašel, a tak o bodu navíc musely rozhodnout penalty. V rozstřelu byly úspěšnější Louny a odvážejí si tak dva body.

V tabulce divize se doposud poslední celek bodově dotáhl na předposlední Litvínov, oba celky mají sedmnáct bodů. Čtrnáctý Chomutov má bodů sedmadvacet, tabulku vedou s náskokem Lovosice. V dalším kole přivítají doma Louny pátý Meteor Praha.

Úvaly – Louny 2:3 po PK (2:2)

Branky: 24. Pejša Petr, 32. Marek Lukáš – 26. Říha Marek, 43. Macháček Michal
SudíKazda, 180 diváků, ŽK 0:0
Sestava Loun: Pokorný – J. Suchý, Bodeček (55. Krejčík), Říha, Kučera – Vokurka (85. R. Němec), Nobst, Trup, Macháček, Popelka – Andrejič (86. Koubek)

3.5.2016 VSTUP DO DISKUSE

Muž nenastoupil do vězení, zadrželi ho v Chomutově

Vlakovou zastávku u Radonic zruší. Místo toho budou světla u cesty

Šroubárna má dvě důležité výhry, vzdálila se bojům o udržení v první lize

Žatec - Národní házenkáři Žatce v nejvyšší soutěži přehráli Veselí i Krčín 17:15.