Hned první kolo krajského přeboru bude nekompletní. Fotbalisté Blšan totiž nenastoupí k domácímu úvodnímu zápasu proti Srbicím, začnou kontumací.

Blšanským funkcionářům se pravděpodobně nepodařilo sehnat dostatečný počet hráčů, a tak v závěru týdne informovali Srbice i Fotbalovou asociaci, že k utkání nenastoupí. Deníku to potvrdili jak zástupci Srbic, tak asociace.

Hrát se mělo v Blšanech v sobotu 13. srpna od 10.30 hodin. Trávník ale zůstane prázdný…

Srbice by si měly do tabulky připsat kontumační výhru. Blšany se přitom kvůli nedostatku hráčů nedávno odhlásily i z poháru, Údlice postoupily bez boje.

Jak se bude situace v Blšanech vyvíjet dál zatím zůstává otázkou. Informace nejsou. Blšany měly obrovské problémy i na konci minulé sezony. Blšanští zažili dvě velmi rozdílné poloviny. Na podzim celek předváděl pohledný útočný fotbal, mezi střelci zářili Böhm či Zeman a Chmelaři útočili na nejvyšší příčky v krajském přeboru. Pak ale přišly velké neshody v kádru, v Blšanech na jaře skončili Lička, Rodinger a další a tým měl velké problémy soutěž vůbec dohrát. Ke dvěma duelům v závěru soutěže Chmelaři vůbec nenastoupili a další zápasy se nehrály celé nebo Blšany dostaly pořádný příděl a klesly tabulkou do spodních pater.

Jak to bude na podzim? Ve druhém kole by měly Blšany zajíždět do Bíliny, následovat má domácí zápas s Krupkou a ve čtvrtém kole zase venkovní střetnutí s Neštěmicemi.

Uvidíme…