Jedenáct branek viděli diváci pohárového utkání mezi domácími Postoloprty a hosty ze Žatce. Domácí fanoušci ale byli hodně zklamaní, všechny góly totiž skončily v jejich síti. Žatecké fotbalisty před startem krajského přeboru Postoloprty příliš neprověřily.

Že nadcházející sezona bude pro Postoloprty v I.A třídě hodně těžká, napověděly nejen odchody dvou dalších opor, ale také „přípravný“ zápas se Žatcem.
Slavoj se v poháru ujal vedení už v 9. minutě, pokutový kop proměnil Hankocy. Už v 17. vedl Žatec 2:0, trefil se stejný hráč a na hřišti bylo v podstatě jen jedno mužstvo. Že mají domácí problémy naznačil i fakt, že v jedenácti začali hrát až ve 28. minutě. Až tehdy doběhl na hřiště poslední hráč, na střídání nikdo nebyl.

Ale ani sestava Žatce nebyla ideální. Chybělo několik opor a hlavně, v bráně zaskakoval obránce Vladimír Hynek. Slavoj neměl k dispozici žádného golmana.
Nakonec ale ani nebyl potřeba. Na branku Postoloprt se valil jeden útok za druhým a když v poločase byl stav 0:8, byli domácí zralí „na ručník“. Ve druhé půli už hosté ve vedru tolik neatakovali jejich svatyni, a tak nakonec Postoloprty prohrály se Žatcem 0:11. Hned 6 branek dal Hankocy.

Slavoj v přípravě přehrál Spořice 12:2, poté podlehl Březové 2:3. Nad Vroutkem vyhrál 3:0, nyní porazil i Postoloprty.

Postoloprty – Žatec 0:11 (0:8)

Branky: Hankocy 6, Paul 2, Suchan, Zelinka, Hassman
Sestava Žatce: Vl. Hynek – F. Klinec, Zimola, Wiesinger, Pinkr (46. Šmejc) – Hassman, Zelinka, Smékal, Paul – Suchan (62. P. Klinec), Hankocy
Sestava Postoloprt: Kurucz – P. Junek, A. Fridrich, Bránický, Šerák, Holečka, Mikeska, Struhal, Fleischman, J. Frydrych, Homola