Duelem po podzimu sedmého Slavoje a prvního Mostu odstartovala zimní příprava fotbalistů Žatce. Domácí sehráli vyrovnané utkání, prohráli o jednu branku 2:3.

Most se ujal v prvním herním testu vedení. Rychle ale srovnal nejlepší žatecký střelec Petr Klinec, zapsal se z pokutového kopu. Další šance byly k vidění na obou stranách, do konce prvního poločasu už ale střelci úspěšní nebyli.

Po změně stran se opět jako první prosadili hosté z Mostu, za Žatec vyrovnával po důrazné dorážce Šmejc. Výhru ale nakonec slavil první celek krajského přeboru po podzimu, fotbalisté Mostu. Vítěznou branku vstřelili z pokutového kopu, Slavoj, i když měl několik šancí, už stav srovnat nedokázal.

Žatec si k první přípravě pozval lídra krajského přeboru, který tabulku vede s 34 body. Most jedenáctkrát vyhrál, má v tabulce čtyři ztráty. Sedmý Slavoj má 23 bodů za osm výher a sedm proher.

Nyní čeká svěřence trenéra Chlada tvrdá příprava, další herní test má Slavoj naplánován na 28. ledna proti Březové. Hrát bude doma. Poté pojede na halový turnaj do Německa, další přípravný zápas sehraje 17. února s Domoušicemi, a poté 24. února s Rakovníkem. Generálka na jarní část krajského přeboru je v plánu 3. března ve Slaném.

Poté už se 10. března fotbalisté Žatce představí v ostrém zápase v Perštejně.