Pouze druhý Petrohrad ve sk. C utrpěl vůbec první prohru v soutěži a jeho přemožitel Nepomyšl se dotáhl už těsně za něj na 3. místo. Zatím neokusila hořkost porážky už jen mužstva Lubence, Žiželic, Blažimi a Vrbna. Bez vítěztsví už jsou jenom Měcholupy a Domoušice B. V tomto kole se hrálo slušně. Z došlých Zápisů o utkání jsme našli jen dva vyloučené hráče, oba v utkání D. Louny – Pátek. Největší návštěvy byly ve skupině C, z toho nejvíce 100 diváků v Nepomyšli.

Skupina A

Dynamo Louny – Pátek 1:5 (1:1)

Nejlepší domácí střelec Kantis dal svým gólem Dynamu energii na solidní výsledek, ale jako většinou s přibývajícím časem mu došly síly, což favorit využil. Dvakrát se trefil Janecký, po 1 Šťastný, Jan Fousek a Vinš. Rozhodčí Sachr, ŽK i ČK dostali jen Zdeněk Lovič, resp. – Štěpán Suchý před 50 diváky.

Líšťany – Pan. Týnec 1:0 (1:0)

Druhou výhru domácích zařídil Studenovský již v prvním poločase. Rozhodčí Štulc, ŽK 2:4, 40 diváků.

Černochov – Kozly 1:1 (0:1)

Hosté vedli brankou G. Müllera, bod domácím zachránil Šlik. Rozhodčí Bárta, ŽK 1:1, 20 diváků.

Cítoliby B – Ročov 0:3 (0:0)

Až po obrátce skorovali Sochor, Jan Charvát a T. Ryneš za řízení Klima před 50 diváky.

Chožov – Libčeves 0:2

Vrbno – Dobroměřice B 2:0 (1:0)

O další výhře jediného neporaženého celku skupiny rozhodl dvěma góly Hotový. Rozhodčí Vokurka karty nepoužil před 80 diváky.

Skupina B

Blažim – Tuchořice B 2:0 (1:0)

O bodech rozhodli střelecky Sutner a Roman Bartko. Rozhodčí Holič napomínal ŽK 2:2 před 40 diváky.

Čeradice – Žiželice 1:2 (0:1)

Branku domácích dal Šilhavý, hosté se udrželi v čele tabulky brankami T. Říhy a D. Šramoty. Řídil Liška, ŽK 4:3, 40 diváků.

Domoušice B – Postoloprty B 2:5

Zápis o utkání do uzávěrky nedorazil na OFS.

Staňkovice – Bezděkov 2:2 (0:1)

Ve třetím zápase za sebou hosté překvapili nástupem. Obě jejich branky dal Pavel Fedoriško, za domácí vyrovnával dvěma zásahy Petr Kadlec. Rozhodoval Jurečka bez karet před 30 příznivci.

Lipenec – Lenešice B 1:0

Také z tohoto utkání chyběl zápis.

Skupina C

Vroutek – Kněžice 6:1 (3:1)

Když se domácí sejdou, líbí se jim dávat góly. Po dvou vstřelili Richtárech, Kubelka a Jiří Denk, za hosty Bureš. 50 diváků.

Želeč – Lubenec 0:5 (0:4)

Úspěšné tažení Spartaku pokračuje. Po gólu zaznamenali M. Zukal, J. Horský, Kuchár, Rousek a Pavelka. Rozhodčí Štulc, ŽK 4:1, 30 diváků.

Nepomyšl – Petrohrad 1:0 (0:0)

O první podzimní porážku Petrohradu se postaral svým gólem druhý nejlepší střelec soutěže Roman Korselt. Rozhodčí Šnídl, napomínal ŽK 1:2 před 100 diváky.

Buškovice – Hlubany 0:2 (0:2)

Domácí Baník na jaře hrál o postup, ale podzim mu vůbec nevychází podle tradice. Tentokrát se o jeho prohru postaral dvěma góly hlubanský stoper a kapitán Vilda Gössl. Za řízení krajského Cvachouška sledovalo utkání 80 diváků.

Měcholupy – Nové Sedlo 0:1 (0:0)

O šťastné vítězství hostů se zasloužil jedinou, ale za to vlastní brankou utkání domácí Lukáš Stepan, což vidělo jen 30 příznivců.

Holedeč – Krásný Dvůr B 1:1 (0:0)

Brankou D. Harvánka po chybném výkopu brankáře vedli domácí až do 88. minuty, kdy vyrovnal zkušený V. Vacík z A týmu. Dobře pískal Meder, který před pouhými 15 fandy napomínal 1:2.