Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Havrani si už zvykají na umělou trávu

Souš - Ve II. kole Apollo Cupu mužstvo okresního přeboru vyhrálo nad MFK Meziboří 2:1.

21.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

„Pomalu si zvykáme na umělou trávu a v neděli už to bylo znát,“ byl spokojený nejstarší fotbalista Havranu Kryry Milan Franc. Jeho mužstvo z okresního přeboru totiž vyhrálo v zimním fotbalovém turnaji Apollo Cup v Souši nad účastníkem krajské soutěže MFK Meziboří 2:1.

Havranům patřila jednoznačně úvodní půlhodina hry, kdy diktovali tempo, měli míč pod kontrolou a také vstřelili dvě branky. Skore otevřel v 15. minutě Michal Plánička střelou ze dvaceti metrů. Za deset minut pak kapitán Gregor ideálně načasoval přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Karban, před brankářem zasekl míč a po kličce ho poslal do zívající branky na 2:0.

Do přestávky však hosté pohodlně snížili. Střídající dorostenec v brance Havranů, Hájek, čekal na míč směřující do pokutového území, dotírající Vikrora mladší vška byl rychlejší a z nenápadného souboje vyšel vítězně, aby dal kontaktní branku.

Ve druhém poločase si Kryrští udrželi vedení, a když ještě nevyužili gólové šance Gregor a Karban, spokojili se s těsným prvním vítězstvím v turnaji.

Po dvou kolech mají na 8. místě 3 body stejně jako vedoucí Strupčice! O pořadí prvních osmi týmů zatím rozhoduje skore.

Kryry – Meziboří 2:1 (2:1)

Branky: 15. M. Plánička, 25: Karban – 40. Viktora ml. Rozhodčí M. Dočekal Havrani: Bartoš (Hájek) – J. Novák, Franc, Vrkoč, Karban – Míček, Plánička, R. Zelinka, Jankovič – Gregor, Žáček. Trenér R. Zelinka

Autor: Jaroslav Kubíček