Petr Loos (Hlubany):  Svým spusobem nemůžeme říct nic. Nevíme, co udělal a neudělal. Vše jsou spekulace… Každopádně každý sport, nejen fotbal, by se měl rozhodovat na hřišti, ne mimo něj. Měli by to být jen hráči, kteří svými výkony ovlivní osudy zápasu. Myslím, si že se nic nezmění. Jen se vše na čas uklidní. Fotbal jako takový to neočistí. Hlavně kdo by ho očistil? Normální lidi na to nemají patrony. A lidi, kteří by s tím mohli něco udělat, ti jsou spokojení, těm to takhle vyhovuje.

Patrik Ledvina (Lubenec): Myslím, že to celkově fotbal určitě očistí, ale naši malou vesnici to asi nějak neovlivní, ani nás to neovlivnovalo. Jde spíše o vyšší soutěže.

Patrik Zomer (Chlumčany): Jsem rád, že Berbra konečně zavřeli. Doufám, že tam zůstane dost dlouho, protože akorát ovlivňoval zápasy a podle toho to taky vypadalo… Doufám, že v českém fotbale už bude jenom lépe, ale první to chce ty krysy pochytat do klece, aby potom byl klid.

Vojtěch Trup (Louny): Asi bych použil vulgárních výrazů…

Miroslav Kašpar (Hříškov): Podle mě se neměl do vedení FAČR člověk s takovou minulostí vůbec dostat. Byla jen otázka času, než něco takového přijde. Dění ve fotbale se obecně moc nezmění, dokud nedojde k obměně vedení asociace a komise rozhodčích (včetně rozhodčích) nebude pro lidi důvěryhodný. Šance na očištění je dosadit do vedoucích funkcí legendy typu Ivan Hašek, Vladimír Šmicer apod.. Prostě osobnosti, které nebudou napojení na majitele klubů či sponzory.

Miroslav Longauer (Chlumčany): Pan Berbr už na to musel doplatit. Určitě nebyla náhoda to, že se o tom povídalo, nebo se to řešilo jen tak okrajově. Kdo chce víc, nemá nic. Chládek mu prospěje. Možná na chvíli se to pročistí, ale stejná pohádka bude pokračovat dál a ovlivňovat se budou zápasy dál. Uvidíme časem. 

Pavel Soukup (Domoušice): Když jsem byl součástí některých divizních utkání, které byly opravdu tendenčně řízeny, tak jsme všichni věděli, odkud vítr vane. Taky tak trochu pochybuji, že v tom je zapleteno pouze 20 lidí, o kterých se média zmiňují. Ta síť samozřejmě sahá dalekou hlouběji, i do klubů v divizích, kteří na rozhodčí na domácích zápasech "tlačí". Ale celkově si myslím, že to je určitě krok dopřed a dojde k zmírnění tohoto paskvilu.

Lukáš Harag (Podbořany): Já jsem hlavně znechucen, že se toto vůbec děje. Vrhá to špatný dojem i na regionalní fotbal. Jak toto vysvětlíme našim nejmenším? Jak máme přilákat sponzory, malé fotbalisty do toho prostředí? Doufám ve správny verdikt orgánu a spravedlivou volbu vedení krajských svazů na počátku příštího roku.