Nováček soutěže porazil hostující Kolín 4:3. S obavami, že inkasují brzy gól, vstoupili do utkání proti Kolínu blšanští fotbalisté. Hosté byli také první, kteří měnili stav na ukazateli skóre. Nejprve Blšanští nechali projít soupeře až do pokutového území, hostující útočník se ale šance zalekl a neproměnil.

Za několik minut však hosté svou chybu napravili, hrubku udělal Tománek a pro hráče Kolína se otevřela možnost ke skórování. Po obdržené brance začali blšanští dorostenci hrát o poznání aktivněji. Vytvořili si tlak, který vyvrcholil brankou Rámeše, který si krásně naběhl na centr do vápna a zavěsil.

Blšany svou aktivitu ještě více vystupňovaly a zatlačily soupeře na jeho polovinu. To se vyplatilo, balon se dostal k Maškovi a ten přiklepl Poborskému, který dával na 2:1. Za několik minut se domácím dorostencům podařilo náskok ještě zvýšit, když Tománek poslal míč do sítě hned z voleje.

Domácí fotbalisté pak jakoby dostali strach z výhry, začali hrát nervózně. Soupeř toho využil a snížil na 3:2. O výsledku utkání rozhodl Poborský, který vyvezl míč a přihrál Tonkovi, který podél brankáře zvýšil na 4:2. Přestože hosté ještě dokázali snížit na 4:3, blšanští dorostenci získali první letošní body.