Dvě trefy nejlepší střelec Prückner, po jedné Nový a Horst Siegl starší. Chmelaři zakončili podzim vysokou výhrou; škoda jen, že pohledné akce nevidělo více diváků. Na poslední podzimní kolo jich přišla do Blšan jen hrstka nejvěrnějších. Už v 6. minutě se Chmelaři prezentovali šancí Krejčíka, o chvilku později byl ještě neúspěšný Husák, ale v 10. už se trefil Prückner, nejlepší domácí střelec.

O tři minuty později předvedl krásnou akci domácí Macek, obešel dva hráče, jeho střelu ale zastavil na brankové čáře hostující Ruda. První práci měl blšanský brankář Lipš až v 17., s Rudovou střelou si ale poradil. Ve 23. na druhé straně orazítkoval domácí Nový tyč, první půli pak uzavřel Siegl mladší, ale neměl přesně seřízená mířidla.

Hosté o sobě poprvé vážněji dali vědět po přestávce, kdy ze standardní situace trefil Záveský břevno. V 63. minutě pak orazítkovali hosté břevno podruhé, tentokrát pálil Kupka. Práci měl Lipš i o dvě minuty později, ale Záveský ho nepřelstil.

A pak už úřadovali jen domácí fotbalisté. Předvedli několik velmi pohledných kombinací a v 70. už ji dokázali zakončit i golově, trefil se Nový. V 78. oplatil Nový přihrávku Prücknerovi a ten dal svůj druhý gól v utkání. A když v 80. přesně zakončil i Horst Siegl starší, který byl v té době na placu jen pět minut, bylo rozhodnuto.

V závěru zápasu už jen vzplály emoce, to když dvě minuty před koncem zastavil hostující Dufek tvrdě Prücknera a viděl červenou kartu. Stejnou barvu si ovšem mohl prohlédnout nakonec i Prückner. Neudržel se totiž a počastoval sudího nevybíravými výrazy. Skore se ale už neměnilo a Blšany zvítězily 4:0.

Blšany – Modlany 4:0 (1:0)

Branky: 10. a 78. Prückner, 70. Nový, 80. Siegl st.
Rozhodčí: Novotný ml., ŽK 2:2  ČK 1:1 (Prückner – Dufek),   30 diváků.
Blšany: Lipš – Lancz, Ferstel, Krejčík (85. Vácha), Zahálka, Husák, Macek, Pilař, Nový (80. Němec), Siegl ml (75. Siegl st.), Prückner