Spekulace fanoušků a mnoha fotbalových odborníků, zdá se, se možná potvrdí. Během celé zimy nebylo z Blšan nic slyšet, kádr se pomalu rozpadal a mluvilo se o možném konci bývalého ligového klubu. Vedení Blšan ujišťovalo, že tým postaví, fotbalisty sežene. Jenže ouha! Chmelaři nenastoupili už do prvního jarního divizního utkání s Litolí.

Beznadějně poslední Blšany měly vstoupit do jara v sobotu ve 14.30 hodin. Jenže diváci fotbal neviděli. Vedení Chmelařů oznámilo, že k utkání nedorazí, oficiální důvod není zatím znám.

Jasné ovšem je, že do Litole se nejelo kvůli nedostatku hráčů. Vždyť Novák už odešel během podzimu, Pilař zamířil zpět do Mostu, zájem byl o Horvátha i další. Razím a Kalanin hrají prozatím v Podbořanech. A příchody? Nula. Přes zimu se kádr Blšan pomalu rozpadal, o žádných nových jménech nebylo slyšet. Vedení Blšan spoléhalo na odpadlíky ze druhé a třetí ligy, jenže, jak se zdá, prozatím se nepodařilo sehnat dostatečný počet hráčů.

Bývalá prvoligová víska v ohrožení

Utkání s Litolí, se kterou Blšany na podzim remizovaly a získaly tak jeden ze svých hubených tří bodů, se bude buď kontumovat ve prospěch domácích nebo bude odloženo na jiný termín. Ani toto zatím není jasné. Další osud bývalého prvoligového klubu, který velkému fotbalu nabídl například Patrika Gedeona, Jana Šimáka nebo Petra Čecha, je nejasný.

Neví se, zda vedení Blšan bude nadále shánět hráče a pokusí se téměř beznadějnou sezonu zachránit. Zatím je ticho. Nebo jsme na podzim Blšany viděli naposledy?