Na konec sezony neměli nejmladší fotbalisté SK Černčice ani pomyšlení, když jim před časem trenér Marcel Grund oznámil, že mají pozvání na halový turnaj pořádaný pražským klubem Bohemians 1905, kde má hrát 10 družstev. A tak jim ani nevadilo, že v sobotu 15. prosince museli moc brzy vstávat, aby už v 8 hodin ráno nastoupili v hale volejbalistů Odolena voda k prvnímu utkání.

Přestože černčičtí hoši, vedoucí družstvo okresního přeboru, začali proti celku SK Slaný ještě trochu vyjukaně, postupně zapomněli na okolí a ve druhé části 15 minutového utkání vyhráli brankami Lauricha a Klimta 2:0. Druhé jejich utkání se SIAD Most bylo vyrované, ale Laurich v 9. minutě vstřelil vítězný gól na 1:0.

Další vystoupení bylo pro mladíčky SK pohádkou. Jak se hraje na Lounsku, povyprávěli hochům z Kaučuku Kralupy nejen svojí převahou, ale i čtyřmi góly, když skore otevřel už ve 3. minutě Klimt, zvyšovali Kafka a dvakrát brankář Grund, který zahrával všechny trestné kopy. V poslední minutě sice sám poprvé v turnaji inkasoval, ale s výhrou 4:1 byli Černčičtí moc spokojeni. V posledním utkání skupiny jim šlo o účast ve finále. Šanci by měli, jen pokud by vyhráli nad Juniorem Praha, jemuž při lepším skore stačila remíza. Mladí Pražané však byli lepší a zaslouženě vyhráli 3:0, čímž poražené odsunuli k utkání o 3. místo.

Junior potvrdil kvalitu i ve finále a výhrou 2:0 nad Slovanem Liberec vyhrál i celý turnaj. Utkání o 3. místo s MFK Pardubice začaly Černčice dobře a vedly od 5. minuty gólem Michala Brejchy. A když přišel pro Východočechy trest za překopnutí půlící čáry, potrestal je v 8. min. z přímého kopu opět trenérův syn Marcel Grund mladší na 2:0. Ovšem jako v předchozím zápase se krátce po radosti mračil, neboť hned v 9. soupeř snížil na rozdíl branky. Pardubičtí vycítili šanci, moc zlobili a vyrovnání bylo na spadnutí. Opět dvougolový odskok zařídil po rohovém kopu Kafka. Ani to nebylo definitvní, Pardubičtí opět v poslední minutě skorovali, ale na výhře Černčic 3:2 se už víc nestačilo změnit a mohly začít oslavy. Kromě ceny za třetí místo si odváží Černčice i cenu pro nejlepšího brankáře, kterým byl vyhlášen Marcel Grund mladší.

Sestava přípravky SK Černčice: Grund – L. Brejcha, Kitler, Ditrich – M. Brejcha, Kubiska, Laurich, Kafka, Hrbek. Trenér Marcel Grund starší

 

Konečné pořadí turnaje Bohemians 1905:

1. Junior Praha
2. Slovan Liberec
3. SK Černčice
4. MFK Pardubice
5. Bohemians 1905
6. SIAD Most
7. Hradec Králové
8. Kaučuk Kralupy
9. Meteor Praha
10. SK Slaný